GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCIMIZ ABDÜRRAHİM BOYNUKALIN TOKAT'TA

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdürrahim Boynukalın Tokat Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

17 ŞUBAT 2018 / Murat Güven
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdürrahim Boynukalın Tokat Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

Gençlerimiz tarafından çiçeklerle karşılanan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdürrahim Boynukalın;

Gençlik Merkezimiz de gerçekleştirilen faaliyetler ile bilgiler alırken, Ebru-Hat, Müzik ve Spor faaliyetlerini gezerek, kurslarda yapılan çalışmalar hakkında hocalarımızdan bilgiler alarak, kursiyerlerle sohbet etti.

Has Odamızda gençlerle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdürrahim Boynukalın sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşi programında gençlerimize bilgi ve tecrübelerinin anlatarak onların sorun ve önerilerini dinledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar Gençlik Merkezimizi ziyaretleri anısına;

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdürrahim Boynukalın'a Uluslararası gerçekleştirdiğimiz Deriyi Keşfet projesi kapsamında gençlerimiz tarafından yapılan Çanta ve ayakkabı hediye ettiler.

Gençlik Merkezimizde gerçekleştirilen program Sayın Bakan Yardımcımız Abdürrahim Boynukalın'ın gençlerimizle çektirdiği fotoğraf ile sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Abdurrahim Boynukalın'ın Gençlik Merkezimize yapmış olduğu ziyarete ;

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar, KYK İl Müdürü Fahri Delen, Şube Müdürlerimiz Ömer Besler, Oktay Düzen, Gençlik Merkezi Müdürümüz Kazım Elmas, Gençlik Merkezi Koordinatör Müdürümüz Erol Öktem, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürümüz Doğan Şahin, Ak Parti Tokat Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk ve gönüllü gençlerimiz katılım sağlamışlardır.