GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIMIZDAN KULÜPLERİMİZE BÜYÜK DESTEK

Tokat'ın Spor Ailesi İftarda buluştu

14 HAZİRAN 2018 / Murat Güven
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı işbirliğinde İftar Programı ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Kulüplerimize yapılan 227 Bin TL'lik maddi yardımın çek takdim töreni;

Ak Parti Tokat Milletvekilimiz Prof.Dr. Coşkun Çakır, Tokat Vali Yardımcımız .Dr.Mehmet Gödekmerdan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sezai Işkın, Kulüp Temsilcileri ve Sporcularımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar Amatör spor faaliyetlerinin teşvik edilmesi ve desteklenmesi amacıyla spor kulüplerine yapılan yardımların çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Amatör spor kulüpleri halkımızın ve gençliğimizin spor yapmasına, onlara sağlıklı yaşam biçimi sunmasına yardımcı oluyor. Bu kulüpler aynı zamanda uluslararası şampiyonalarda ülkemizi temsil edecek sporcuları yetiştiriyorlar” diye konuştu.

Ak Parti Tokat Milletvekilimiz Prof.Dr.Coşkun Çakır tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığımızın İlimizdeki 52 Amatör Spor Kulübüne 227 bin TL'lik yardım çekini Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sezai Işkın'a kulüplerimize dağıtılmak üzere teslim ederek, tüm kulüplerimize çalışmalarında başarılar diledi.