HENTBOL'UN YILDIZLARI SPOR TOKAT'TA PARLADI

Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final Müsabakaları Tokat'ta düzenlendi.

4 MART 2019 / MURAT GÜVEN
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final Müsabakaları Tokat'ta düzenlendi.

Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final müsabakalarında yarı final vizesi alan takımlar belirlendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüz koordinesinde Sporun yaygınlaştırılması ve alt yapı sağlanması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması gibi hedefler doğrultusunda ANALİG, 2018-2019 sezonu Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları 17 ilden 24 takım 360 sporcu ve 40 idareci, antrenör olmak üzere toplamda 400 kişinin katılımlarıyla 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Ali Yücel Spor Salonu ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi BESYO Spor Salonunda düzenlendi.

Üç gün boyunca gerçekleştirilen çekişmeli ve heyecan dolu maçlar ile tamamlandı. Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final müsabakaları sonunda gruplarında ilk iki dereceyi elde ederek yarı final vizesi alan il karması takımların madalya ve başarı belgeleri ile çeyrek final müsabakalarında mücadele eden tüm takımların katılım belgeleri; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Besler, Anadolu Yıldızlar Ligi İl Temsilcisi Orhan Kılıç, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Tuncay Ereksen, Hakem Gözlemcisi Hatice Kürkçü ve Antrrenörler tarafından gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

TAKIMLAR

GRUP

TARİH

SAAT

SKOR

GÜMÜŞHANE

AMASYA

A

01.3.2019

17.15

13-25

ORDU

DÜZCE

A

01.3.2019

10.00

15-13

TRABZON

SAMSUN

B

01.3.2019

11.15

26-16

ZONGULDAK

ERZURUM

B

01.3.2019

13.30

17-12

RİZE

BOLU

C

01.3.2019

14.45

15-16

SİNOP

ARDAHAN

C

01.3.2019

16.00

20-13

GÜMÜŞHANE

ORDU

A

02.3.2019

10.00

17-13

AMASYA

DÜZCE

A

02.3.2019

11.15

25-19

TRABZON

ZONGULDAK

B

02.3.2019

12.30

26-6

SAMSUN

ERZURUM

B

02.3.2019

13.45

29-9

RİZE

SİNOP

C

02.3.2019

15.00

21-18

BOLU

ARDAHAN

C

02.3.2019

16.15

14-13

GÜMÜŞHANE

DÜZCE

A

03.3.2019

09.00

13-22

AMASYA

ORDU

A

03.3.2019

15.15

22-19

TRABZON

ERZURUM

B

03.3.2019

11.30

21-4

SAMSUN

ZONGULDAK

B

03.3.2019

12.45

24-12

RİZE

ARDAHAN

C

03.3.2019

10.15

27-11

BOLU

SİNOP

C

03.3.2019

14.00

16-16

                            ERKEKLER HENTBOL ANALİG MAÇ SONUÇLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   BAYANLAR HENTBOL ANALİG MAÇ SONUÇLARI

TAKIMLAR

GRUP

TARİH

SAAT

SKOR

SAMSUN

ZONGULDAK

A

01.3.2019

10.00

18-12

TOKAT

ORDU

A

01.3.2019

11.15

4-16

BOLU

TRABZON

B

01.3.2019

12.30

17-10

KARABÜK

GİRESUN

B

01.3.2019

13.45

28-7

KASTAMONU

ARTVİN

C

01.3.2019

15.00

21-22

BARTIN

RİZE

C

01.3.2019

16.15

15-23

SAMSUN

TOKAT

A

02.3.2019

10.00

18-15

ZONGULDAK

ORDU

A

02.3.2019

11.15

13-3

BOLU

KARABÜK

B

02.3.2019

12.30

14-10

TRABZON

GİRESUN

B

02.3.2019

13.45

16-12

KASTAMONU

BARTIN

C

02.3.2019

15.00

32-11

ARTVİN

RİZE

C

02.3.2019

16.15

19-17

SAMSUN

ORDU

A

03.3.2019

09.00

15-5

ZONGULDAK

TOKAT

A

03.3.2019

10.15

10-7

BOLU

GİRESUN

B

03.3.2019

11.30

14-9

TRABZON

KARABÜK

B

03.3.2019

12.45

16-17

KASTAMONU

RİZE

C

03.3.2019

14.00

24-10

ARTVİN

BARTIN

C

03.3.2019

15.15

20-14