İl Müdürlüğümüz Koordinesinde gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı ve Gençlik Haftası’nın kapanış töreni Gençlik Merkezi çok amaçlı spor salonumuzda yapıldı.
Katılımın yoğun olduğu tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Gençlik Merkezi Müdürü Selahattin Arslan’ ın konuşması ile başlayan programda Gençlik Merkezi Türk Halk Müziği Ekibinin bir birinden güzel ezgileri ile gençlerimiz katılımcılara müzik ziyafeti sundular.
Müzik Programının ardından gerçekleştirilen törenle;
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekilimiz Celal Yurdakul, Spor Şube Müdürümüz Oktay Düzen, Gençlik Merkezi Müdürümüz Selahattin Arslan, Spor Şefimiz Abdülkadir Nakaç, Kurum Antrenörlerimiz Davut Kaya, Ahmet Otman, Ethem Kılcı, Ahmet Güneş, Erhan Bozyel, İbrahim Demir ve Ahmet Soğukpınar tarafından 15-19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müdürlüğümüz organizesinde gerçekleştirilen sportif müsabakalarda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.
GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİNDE DERECEYE GİRENLER
GENÇLİK HAFTASI GENÇ KIZLAR BASKETBOL TURNUVASI
1.Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi
2.Atatürk Anadolu Lisesi
3.Gazi Osman Paşa Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER BASKETBOL TURNUVASI
1.Atatürk Anadolu Lisesi
2.Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi
3.Sosyal Bilimler Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI
1.Atatürk Anadolu Lisesi
2.Zubeyde Hanım Kız Teknik Meslek Lisesi
3.Plevne Anadolu Lisesi
4.Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL TURNUVASI
1.Anadolu İmam Hatip Lisesi
2.Atatürk Anadolu Lisesi
3.Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
4. Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI
1.Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Plevne Anadolu Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER ATLETİZM 4X400 BAYRAK YARIŞI
1.Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
2.Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER ATLETİZM 4X400 BAYRAK YARIŞI
1.Tokat Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Cumhuriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
GENÇLİK HAFTASI GENÇLER BAY-BAYAN OKÇULUK YARIŞMALARI
Erkekler
1.Ahmet Çelik
2.Toprak Doğan
3.Resul Sefa Öztürk
Bayanlar
1.Betül Bozoğlu
2.İrem Çakır
3.Kübra Daldal
GENÇLİK HAFTASI GENÇLER BAY- BAYAN TENİS TURNUVASI
Erkekler
1.Muhammed Fatih Uludağ
2.Yusuf Kaynar
3.Murat Özsoy
4.Göktürk Samet Kılıç
Bayanlar
1.Dilara Kaplan
2.Ebru Akal
3.Elif Sena Bilgiç
4.Gülbeyaz Karaoğlan
GENÇLİK HAFTASI GENÇLER BAY-BAYAN BADMİNTON TURNUVASI
Erkekler
1.Hüseyin Elhan
2.Uğurcan Yanık
3.Mustafa Mert Hanilçe
Bayanlar
1.Sedef Doğruer
2.Sümeyra Kardeşoğlu
3.Sema Bozlak
4.Bilgenur Yıldırım
GENÇLİK HAFTASI BİLEK GÜREŞ TURNUVASI
60 Kg Sağ Kol
1.Nuh Furkan Yorulmaz
2.Furkan Türköz
3.Orhan Boyraz
60Kg Sol Kol
1.Nuh Furkan Yorulmaz
2.İbrahim Süer
3.Furkan Türköz
70 Kg Sağ Kol
1.Önder Dönmez
2.Murat Şenden
3.Atilla Özçelik
70 Kg Sol Kol
1.Murat Şenden
2.Önder Dönmez
3.Ahmet Terlemez
80 Kg Sağ Kol
1.Enes Yağan
2.Adıgüzel Şahin
3.Utku Aktaş
80 Kg Sol Kol
1.Hakan Türk
2.Enes Yağan
3.Ekrem Kuşakoğlu
90 Kg Sağ Kol
1.Burak Çakır
2.Erkan Abra
3.Ömer Faruk Kaçmaz
90 Kg Sol Kol
1.Erkan Abra
2.Burak Çakır
3.Eren Can AYbek