TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ

Liglerde mücadele eden takımlarımızın bu haftaki maç programı

3 KASIM 2017 / Murat Güven
Liglerde mücadele eden takımlarımızın bu haftaki maç programı

2017-2018 Sezonunda İlimizi TFF 2.Lig, TFF 3.Lig, Spor Toto BAL Ligi, Voleybol Erkekler 1. ve 2.ligi ile Masa Tenisi Erkek ve Bayan 3.Ligi, Spor Toto Gelişim Ligi ve Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde temsil eden takımlarımız 04-05 Kasım 2017 tarihlerinde liglerinde bu hafta sonu;

Voleybol Erkekler 1.Ligi

Tokat Belediye Plevne Spor – Solhan Spor

Tarih: 04 Kasım 2017 / Saat: 14.00

Yer: Hüseyin Akbaş Spor Salonu

Niksar Belediye Spor – Genç Kafkas Spor

Tarih: 04 Kasım 2017 / Saat: 14.00

Yer: Niksar İlçe Spor Salonu

Voleybol Erkekler 2.Ligi

Tokat Belediye Plevne Spor – Gümüşhane Telekom Spor

Tarih: 05 Kasım 2017 / Saat:13.00

Yer: Aydın Doğan Spor Salonu

TFF 2.Ligi 

Etimesgut Belediye Spor - Tokat Spor 

Tarih: 05 Kasım 2017 / Saat:13.30

Yer: Etimesgut Belediye Atatürk Stadyumu

TFF 3.Ligi 

Erbaa Spor –Çatalça Spor

Tarih: 05 Kasım 2017 / Saat:13.30

Yer: Erbaa İlçe Stadyumu 

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL)

Turhalspor – Ünye 1957 Spor

Tarih: 05 Kasım 2017 / Saat:14.00

Yer: Turhal Yavşanlık Sentetik Saha / Tokat

Spor Toto Gelişim Ligi

U-15 LİGİ

Tokat Spor – 1461 Trabzon

Tarih : 04 Kasım 2017 /Saat:11.00

Yer: Uzunburun Sentetik Saha

U-16 LİGİ

Tokat Spor – 1461 Trabzon

Tarih : 04 Kasım 2017 /Saat:13.00

Yer: Uzunburun Sentetik Saha

U-17 LİGİ

1461 Trabzon - Tokat Spor

Tarih : 05 Kasım 2017 /Saat:11.00

Yer: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri

U-19 LİGİ

1461 Trabzon - Tokat Spor

Tarih : 05 Kasım 2017 /Saat:13.00

Yer: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri

Türkiye Masa Tenisi Erkekler 3.Ligi (Zonguldak 2.Etap)

04 Kasım 2017 

1.Maç / Saat 10.30
Tokat Belediye Plevne Spor – Margenç Spor

2.Maç / Saat: 14.30
Tokat Belediye Plevne Spor – Özel Sporcular 

3.Maç / Saat:17.30
Tokat Belediye Plevne Spor –Atakum Belediye Spor

05 Kasım 2017 

1.Maç / Saat: 10.30
Tokat Belediye Plevne Spor – Malatya Büyükşehir Belediye Spor (B)

2.Maç / Saat:14.30
Tokat Belediye Plevne Spor – Akka Okulları

Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 3.Ligi (Zonguldak 2.Etap)

04 Kasım 2017 

1.Maç / Saat:09.00
Turhal Yeni Belediye Spor – Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü

2.Maç / Saat:13.00
Turhal Yeni Belediye Spor – Kahramanmaraş Gençlik Spor 

3.Maç / Saat:16.00
Turhal Yeni Belediye Spor- Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor

05 Kasım 2017

1.Maç / Saat:09.00
Turhal Yeni Belediye Spor – Fenerbahçe VMTD

2.Maç / Saat: 13.00
Turhal Yeni Belediye Spor – Öz Van Gençlik Spor 

Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi

Sinop Yıldızları - Zile Spor

04 Kasım 2017 Cumartesi

Saat:14.00

Liglerde mücadele eden tüm takımlarımızın Yönetim, Teknik Kadro ve Sporcularına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak başarılar dileriz.