BASKETBOL ŞÖLENİ TOKAT’TA

Okul sporları Basketbol Grup Müsabakaları İlimizde yapılacaktır.

5 MART 2018 / Murat Güven
Okul sporları Basketbol Grup Müsabakaları İlimizde yapılacaktır.

Spor faaliyetleri toplumsal dayanışma ve bütünleşmeyi sağlar. Sporun evrensel değerlerinde, toplumlarda insanları guruplara ayıran ırk, milliyet, din, mezhep, sosyal konum, eğitim, kültür ve ekonomik farklılıklar, vb. özellikleri göz ardı eden bir yaklaşımla herkese eşit bir yaklaşım ( FAİR PLAY ) ortaya konur.

Spor Turizmi sayesinde ilimizin marka değerini yükselterek,  Sosyal ve Ekonomik açıdan da büyük destek sağlayacak olan daha birçok şampiyonalara ev sahipliği yapmak için kurum olarak çalışmalarımız devam etmekte ve yapmış olduğumuz başarılı organizasyonlar ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından İlimize peş peşe Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalar verilmektedir.

Bu doğrultuda 08-11 Mart 2018 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde 13 ilden 23 takım olmak üzere toplamda 300 kişinin katılımlarıyla Okulsporları Basketbol Gençler (A) Kız –Erkek grup müsabakaları İl Müdürlüğümüz tesislerimizden Ali Yücel Spor Salonumuz ile Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda gerçekleştirilecektir.

OKUL SPORLARI BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI PROGRAMI

Teknik Toplantı 

Yer: Tokat Gençlik Merkezi Toplantı Salonu - Tarih:07 Mart 2018 – Saat: 17.00

Genç Kızlar
Yer: Hüseyin Akbaş Spor Salonu – Tarih: 08-09-10-11 Mart 2018 –Saat: 10.00

Genç Erkekler
Yer : Ali Yücel Spor Salonu – Tarih : 08-09-10-11 Mart 2018 – Saat :10:00

Detaylı bilgi için
Okul Sporları / Tel: (0-356) 214 33 09 – Dahili: 111



ERKEK TAKIMLAR
  • Amasya Özel Açı Temel Lisesi
  • TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi
  • Bayburt Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Giresun Özel Yavuz Anadolu Lisesi
  • Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi
  • Özel Ordu Final Anadolu Lisesi
  • Rize Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi
  • Özel Samsun Çizgi Üstü Fen Bilimleri Okulları Anadolu Lisesi
  • Özel Sinop Final Temel Lisesi
  • Özel Sivas Doğa Anadolu Lisesi
  • Tokat Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi
  • Özel Trabzon Ata Anadolu Lisesi


KIZ TAKIMLARI
  • Amasya Macit Zeren Fen Lisesi
  • TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi
  • Giresun Görele Anadolu Lisesi
  • İstanbul Çamlıca Kız Anadolu Lisesi
  • Ordu Altınordu Özel Açı Anadolu Lisesi
  • Rize Ahmet Hamdi-Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi
  • Samsun Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
  • Özel Sinop Final Temel Lisesi
  • Sivas Gazi Anadolu Lisesi
  • Tokat Atatürk Anadolu Lisesi
  • Trabzon Akçaabat Anadolu Lisesi