TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

İlimizi deplasmanlı liglerde temsil eden kulüplerimizin 09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde oynayacakları maçlar Başarılar dileriz.

8 KASIM 2018 / Murat Güven
2018-2019 Sezonunda Efeler Ligi temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor, THF Erkekler 1.Ligi temsilcimiz Tokat Gençlik Spor'a, TFF 2.Ligi temsilcimiz Tokatspor’a, TFF 3.Ligi temsilcimiz Erbaaspor’a, ve Spor Toto BAL Ligi temsilcimiz Turhalspor, Masa Tenisi Erkekler 2.Ligi Temsilcimiz Turhal Yeni Belediye Spor, TVF Erkekler 2.Ligi temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor ve Masa Tenisi Erkekler 3.Ligi temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor kulüplerimizin Yönetim, Teknik Kadro ve Sporcularına 09-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde oynayacakları zorlu Lig karşılaşmalarında başarılar dileriz.

TEMSİLCİLERİMİZİN MAÇ PROGRAMI

09 Kasım 2018 Cuma

TMTF Bayanlar 2.Ligi

Eskişehir Yeni Kent Spor Salonu
Turhal Yeni Belediye Spor – Kütahya Seramik Spor / Saat:09:00
Turhal Yeni Belediye Spor – Denizli TAN Halk Oyunları GSK / Saat:13:00
Turhal Yeni Belediye Spor – İzmir Büyükşehir Belediye GSK / Saat:16:00

TMTF Erkekler 3.Ligi

Ankara Mamak Spor Salonu
Tokat Belediye Plevne Spor - KKTC Anka Spor Derneği / Saat:10:30
Tokat Belediye Plevne Spor – Kubuş Boylersan MTİ / Saat:14:30
Tokat Belediye Plevne Spor – Trabzonspor / Saat:17:30

10 Kasım 2018 Cumartesi

TFF 2.Ligi

Manisa Büyükşehir Belediye – Tokat Spor
Mümin Özkasap Spor Tesisleri -Manisa
Saat:13:30

TVF Erkekler 1.Ligi

Hatay Büyükşehir Belediye – Niksar Belediye Spor
Antakya Merkez Spor Salonu
Saat:14:00

TVF Bayanlar 2.Ligi

Cumhuriyet Üniversitesi – Turhal Kocakavak Anadolu Sportif
Sivas Cumhuriyet Üniv. Taha Akgül Spor Salonu
Saat:14:00

TMTF Bayanlar 2.Ligi

Eskişehir Yeni Kent Spor Salonu
Turhal Yeni Belediye Spor – İstanbul VMT (B) / Saat: 09:00
Turhal Yeni Belediye Spor – Kırşehir Belediye Gençlik Spor / Saat: 13:00
Turhal Yeni Belediye Spor – Etimesgut Belediye Gelişim Spor / Saat: 16:00


TMTF Erkekler 3.Ligi

Ankara Mamak Spor Salonu
Tokat Belediye Plevne Spor – Samsun VMTD / Saat:10:30
Tokat Belediye Plevne Spor – Ispartes Gençlik Spor / Saat: 14:30
Tokat Belediye Plevne Spor – Samsun Maarif Kolej Mezunları / Saat:17:30

11 Kasım 2018 Pazar

TVF Efeler Ligi

Ziraat Bankası – Tokat Belediye Plevne Spor
Ankara Başkent Spor Salonu
Saat:16:00

THF Erkekler 1.Ligi

Marmara Üniversitesi Spor Kulübü - Tokat Gençlik Spor Kulübü
Maltepe Spor Salonu
Saat:14:00

TFF 3.Ligi

Erbaa Spor – Kozan Belediye Spor
Erbaa İlçe Stadyumu
Saat: 14:30

TVF Erkekler 2.Ligi
Tokat Belediye Plevne Spor - Kayseri Melikgazi Belediye Spor
Hüseyin Akbaş Spor Salonu
Saat:14:00

Spor Toto BAL Ligi 

Turhal Spor – Sinop Spor
Turhal Yavşanlık Sentetik Saha  
Saat: 14:00

TMTF Bayanlar 2.Ligi

Eskişehir Yeni Kent Spor Salonu
Turhal Yeni Belediye Spor Kulübü – Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor / Saat: 09:00
Turhal Yeni Belediye Spor Kulübü – Masa Der / Saat: 13:00

TMTF Erkekler 3.Ligi

Ankara Mamak Spor Salonu 
Tokat Belediye Plevne Spor – Eskişehir ASP / Saat:10:30
Tokat Belediye Plevne Spor – İstanbul DSİ Spor / Saat:14:30