TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

İlimizi deplasmanlı liglerde temsil eden kulüplerimizin 30 Kasım – 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde oynayacakları maçlarda başarılar dileriz.

30 KASIM 2018 / Murat Güven
2018-2019 Sezonunda Efeler Ligi temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor, THF Erkekler 1.Ligi temsilcimiz Tokat Gençlik Spor'a ,TFF 2.Ligi temsilcimiz Tokatspor’a, TFF 3.Ligi temsilcimiz Erbaaspor’a, Spor Toto BAL Ligi temsilcimiz Turhalspor,a, TVF Erkekler 1.Ligi Temsilcimiz Niksar Belediye Spor’a, TVF Erkekler 2.Ligi Temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor’a, TVF Bayanlar 2.Ligi Temsilcimiz Turhal Kocakavak Anadolu Sportif’e, THF Bayanlar 2.Ligi temsilcimiz Turhal Mehmet Akif İ.Ö.O Spor’ a, TFF Kadınlar 3.Ligi temsilcimiz TOKİ İ.Ö.O Spor, Erbaa Gençlik Spor ve Ufuk Keleş Spor Kulüplerimizin Yönetim, Teknik Kadro ve Sporcularına 30 Kasım – 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde oynayacakları zorlu Lig karşılaşmalarında başarılar dileriz.

TEMSİLCİLERİMİZİN MAÇ PROGRAMI

30 Kasım 2018 Cuma

TVF EFELER LİGİ
Tokat Belediye Plevne Spor – İnegöl Belediye Spor
Ali Yücel Spor Salonu
Saat:18:00

01 Aralık 2018 Cumartesi


TVF ERKEKLER 1.LİGİ
Niksar Belediye Spor – Malatya Büyükşehir Belediye
Niksar İlçe Spor Salonu
Saat:13.00

TFF KADINLAR 3.LİGİ
Ünye Gücü Spor – TOKİ İ.Ö.O Spor
Ünye İlçe Stadyumu
Saat:13.00

Erbaa Gençlik Spor – Ufuk Keleş Gençlik Spor

Erbaa İlçe Sentetik Saha
Saat:16.00

02 Aralık 2018 Pazar

THF ERKEKLER 1.LİGİ
Tokat Gençlik Spor – Seben Spor
Ali Yücel Spor Salonu
Saat:11.00

TVF BAYANLAR 2.LİGİ
Turhal Kocakavak Anadolu Sportif – Şehzadeler Voleybol Spor Kulübü
Turhal Mehmet Uzun Spor Salonu
Saat:12.00

TFF FUTBOL 3.LİGİ
Karbel Karaköprü Belediye Spor – Erbaa Spor
Faruk Çelik Stadyumu
Saat:13.00

TFF FUTBOL 2.LİGİ
Tokat Spor – Şanlıurfa Spor
Gaziosmanpaşa Stadyumu 
Saat: 13.30

SPOR TOTO BAL LİGİ
Yozgatspor 1959 – Turhal Spor
Yozgat Bozok Stadyumu
Saat:14.00

TVF ERKEKLER 2.LİGİ

Sahabiye Spor – Tokat Belediye Plevne Spor
Kayseri Atatürk Spor Salonu
Saat: 15.00