BADMİNTON HAKEM KURSU BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

Badminton hakem kursu için başvurular devam ediyor.

1 OCAK 2019 / Murat Güven
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Hakem Kursları için istenilen Belgeler:

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Badminton Federasyonu Tokat İl Temsilciliği işbirliğinde İlimizde yeterli sayıya ulaşıldığında Badminton Hakem Kursu açılacaktır.


Badminton hakem kursu hakkında başvuru ve bilgi için;

Murat UZUN
Badminton İl Temsilcisi
İletişim Tel: 0537 443 6066


KURS İÇİN GEREKLİ BELGELER


4 Adet vesikalık fotoğraf.

Kurs katılım formu.(Kurs Eğitim Yöneticisi tarafından kursiyerlere verilecek olup form eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanacaktır.) Hakem belgeleri doldurulan form bilgilerine göre hazırlanacağından hata durumunda kursiyer sorumlu tutulacaktır.

Diploma sureti (noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarından aslı gibidir onaylı).(Onaysız diploma suretleri kesinlikle Federasyonumuz tarafından kabul edilmeyecektir.) Öğrenci ise öğrenci belgesi (aslı).(Fotokopi ve faks olan öğrenci belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı).(Fotokopi ve faks olan cezasız belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Sağlık raporu (sağlık ocaklarından aslı).(Fotokopi ve faks olan sağlık raporları kesinlikle Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Savcılık iyi hal kağıdı (aslı).(Fotokopi ve faks olan savcılık belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Nüfus cüzdanı sureti (TC. Vat. No ve resimli).

En az Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak.

18 yaşından gün almış olmak. 50 yaşını geçmemiş olmak.

Not : Kursa katılacak adaylar kurs ücretini federasyonumuzun Halk Bankası Iban No : TR 13 0001 2001 5530 0016 1000 17 "aday hakem ücreti" olarak 250,00 TL yatırmaları gerekmektedir. Kursa katılmamanız durumunda, kurs ücreti iade edilmez. Bir sonraki kurs için dekontunuzu kullanabilirsiniz.