TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

İlimizi deplasmanlı liglerde temsil eden kulüplerimizin 08-09-10 Şubat 2019 tarihlerinde oynayacakları maçlarda başarılar dileriz.

8 ŞUBAT 2019 / Murat Güven
2018-2019 Sezonunda Efeler Ligi temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor, THF Erkekler 1.Ligi temsilcimiz Tokat Gençlik Spor'a ,TFF 2.Ligi temsilcimiz Tokatspor’a, TFF 3.Ligi temsilcimiz Erbaaspor’a, Spor Toto BAL Ligi temsilcimiz Turhalspor,a, TVF Erkekler 1.Ligi Temsilcimiz Niksar Belediye Spor’a, TVF Erkekler 2.Ligi Temsilcimiz Tokat Belediye Plevne Spor’a, TVF Bayanlar 2.Ligi Temsilcimiz Turhal Kocakavak Anadolu Sportif’e, TFF Kadınlar 3.Liginde temsil eden TOKİ İ.Ö.O Gençlik ve Spor’a, Erbaa Ufuk Keleş Spor’ a, THF Bayanlar 2.Ligi temsilcimiz Turhal Mehmet Akif İ.Ö.O Spor Kulüplerimizin Yönetim, Teknik Kadro ve Sporcularına 08-09-10 Şubat 2019 tarihlerinde oynayacakları zorlu Lig karşılaşmalarında başarılar dileriz.

TEMSİLCİLERİMİZİN MAÇ PROGRAMI


08 Şubat 2019 Cuma

TVF EFELER LİGİ

Fenerbahçe – Tokat Belediye Plevne Spor
Burhan Felek Spor Salonu – İstanbul
Saat:18.00

09 Şubat 2019 Cumartesi

TFF 3.LİGİ

Hekimoğlu Trabzon – Erbaa Spor
Ahmet Suat Özyazıcı Stadyumu
Saat:13.00

THF KADINLAR 2.LİGİ
Pertek Belediyesi Spor – Turhal Mehmet Akif İ.Ö.O.Spor 
Pertek İlçe Spor Salonu
Saat:12.00

10 Şubat 2019 Pazar
TFF 2.LİG

Tokat Spor – Tuzla Spor
Gaziosmanpaşa Stadyumu 
Saat:13.30

SPOR TOTO BAL LİGİ

Turhal Spor (BAY)

THF ERKEKLER 1.LİGİ

Tokat Gençlik Spor ( BAY)

TVF ERKEKLER 1.LİGİ

Niksar Belediye Spor – Hatay Büyükşehir Belediye
Niksar İlçe Spor Salonu
Saat:13.00

TVF BAYANLAR 2.LİGİ
Turhal Kocakavak Anadolu Sportif – Osmancık Belediye Spor
Turhal Mehmet Uzun Spor Salonu 
Saat:12.00

TVF ERKEKLER 2.LİGİ
Erzurum Spor Lisesi – Tokat Belediye Plevne Spor
Erzurum Teknik Üniversitesi Spor Salonu
Saat:13.00

TFF KADINLAR 3.LİGİ

TOKİ İ.Ö.O Spor Kulübü – Rusumat 4 Gençlik Spor
Uzunburun Sentetik Saha
Saat:13.30

Yeni Mahalle 52 Spor – Erbaa Ufuk Keleş Spor
Perşembe İlçe Stadyumu – Ordu
Saat:15.00