Haftalık Program
Haftalık Program
 03-12 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE YAPILACAK OLAN HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
FAALİYETİN ADI BRANŞ KATEGORİSİ YERİ SAATİ TARİHİ
 
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 14:00 3 Mayıs 2018
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 16:00 3 Mayıs 2018
 
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 14:00 4 Mayıs 2018
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 16:00 4 Mayıs 2018
 
Tokat Gençlikspor Klb. Ankara Hentbol İhtisas Spor Klb. Hentbol  1.Lig Erkekler  Ali Yücel Spor Salonu 13:00 5 Mayıs 2018
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 14:00 5 Mayıs 2018
Turhal Spor Klb. Topçam Spor Klb. Futbol U-17 Erkekler Turhal Yavşanlık Sentetik Çimsaha 14:00 5 Mayıs 2018
Tokatspor Klb. Amed Sportif Spor Klb. Futbol 2.Lig Erkekler  Gaziosmanpaşa Stadyumu 15:30 5 Mayıs 2018
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 16:00 5 Mayıs 2018
Turhal Gençlerbirliği SK.  Erbaa Spor Klb. Futbol U-17 Erkekler Turhal Yavşanlık Sentetik Çimsaha 16:00 5 Mayıs 2018
 
U-19 Türkiye Şampiyansı  Futbol  U-19 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 11:00 6 Mayıs 2018
Tokat Spor Turhal Spor Klb. Futbol  U-13 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 14:00 6 Mayıs 2018
Erbaa Spor Klb. Topçamspor Klb. Futbol  U-13 Erkekler Erbaa Sentetik Çimsaha  15:00 6 Mayıs 2018
Toki İlk.Öğr.Okulu Spor Klb. Niksar Belediye Spor Klb. Futbol  U-13 Erkekler Uzunburun Sentetik Çimsaha 16:00 6 Mayıs 2018
 
Turhal Mercimek Tepe XC-CROSS Müsabakaları Yamaç Paraşütü Büyükler Turhal Mercimek Tepesi 09:00 7 Mayıs 2018
A Grubu 1.si D Grubu 2.si Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 10:00 7 Mayıs 2018
B Grubu 1.si C Grubu 2.si  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 10:45 7 Mayıs 2018
C Grubu 1.si B Grubu 2.si  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:30 7 Mayıs 2018
D Grubu 1.si  A Grubu 2.si  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 12:15 7 Mayıs 2018
Yeşilyurt Çıkrık Ortaokulu Yeşilyurt Kuşçu Ortaokulu Futsal  Yıldız Kız Ali Yücel Spor Salonu 13:00 7 Mayıs 2018
 
Turhal Mercimek Tepe XC-CROSS Müsabakaları Yamaç Paraşütü Büyükler Turhal Mercimek Tepesi 09:00 8 Mayıs 2018
A1/D2 Galibi D1/A2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:00 8 Mayıs 2018
B1/C2 Galibi  C1/B2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:45 8 Mayıs 2018
 
Turhal Mercimek Tepe XC-CROSS Müsabakaları Yamaç Paraşütü Büyükler Turhal Mercimek Tepesi 09:00 9 Mayıs 2018
Sporcu Eğitim Merkezi Halter İl Seçmesi Halter  Yıldızlar  Hüseyin AKBAŞ Spor Salonu 09:00 9 Mayıs 2018
A1/D2 Galibi C1/B2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:00 9 Mayıs 2018
D1/A2 Galibi  B1/C2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:45 9 Mayıs 2018
 
Turhal Mercimek Tepe XC-CROSS Müsabakaları Yamaç Paraşütü Büyükler Turhal Mercimek Tepesi 09:00 10 Mayıs 2018
Sporcu Eğitim Merkezi Güreş İl Seçmesi Güreş  Yıldızlar  Hüseyin AKBAŞ Spor Salonu 10:00 10 Mayıs 2018
A1/D2 Galibi B1/C2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:00 10 Mayıs 2018
C1/B2 Galibi  D1/A2 Galibi  Futsal  Yıldız Erkek Ali Yücel Spor Salonu 11:45 10 Mayıs 2018
 
11-13 Yaş Grekoromen Güreş İl Seçmesi  Güreş  11-13 Yaş Greko. Hüseyin AKBAŞ Spor Salonu 10:00 11 Mayıs 2018
 
Turhal Mercimek Tepe XC-CROSS Müsabakaları Yamaç Paraşütü Büyükler Turhal Mercimek Tepesi 09:00 12 Mayıs 2018