Spor Tokat Faaliyet Programı
Spor Tokat Faaliyet Programı

SPOR TOKAT HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ

FAALİYETİN ADI

BRANŞ

KAT.

YERİ

SAAT

TARİHİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Hüseyin AKBAŞ Spor S.

10:00

23.04.2022

Niksar Bld.Spor Klb.

İl Milli Eğitim Spor Klb.

Futbol

U-16 Ligi

Niksar İlçe Stadı

13:00

23.04.2022

Formül Erbaaspor Klb.

Tokat Bld. Plevnespor

Futbol

U-16 Ligi

Erbaa Sentetik Çimsaha

13:00

23.04.2022

Turhalspor Klb.

Yeşilyurt Yöremspor

Futbol

U-16 Ligi

Turhal Sentetik Çimsaha

13:00

23.04.2022

Ordu Gençlerbirliği S.K.

Zeytinburnu Irmak S.K

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

23.04.2022

Mihallıççık Spor Klb.

Karabük Yenişehir S.K.

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

13:00

23.04.2022

Seyhan Belediye Spor

Ümraniye Belediye S.K.

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

15:00

23.04.2022

Batman Belediye Spor

Bahçelievler Spor Klb.

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

17:00

23.04.2022

Tokat Milli Eğitim S.K.

Sivas Bld. S.K.

Voleybol

Bölgesel Lig

Ali YÜCEL Spor Salonu

21:00

23.04.2022

Sivas Doğuş Spor Klb.

Reşadiye Spor Klb.

Voleybol

Bölgesel Lig

Ali YÜCEL Spor Salonu

22:30

23.04.2022

 

Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası İl Seçmesi

Özel Sporcular

Tüm Kategoriler

Gençlik Merkezi Spor S.

13:00

24.04.2022

Tokat 60 Fk

Turhal Güç Yurduspor

Futbol

U-16 Ligi

Uzunburun Sentetik Çim

13:00

24.04.2022

Turhal Gençlerbirliği

Sulusaray Bld. Spor Klb.

Futbol

U-16 Ligi

Turhal Sentetik Çimsaha

13:00

24.04.2022

Reşadiye Termalspor

Toki İ.Ö.O. Spor Klb.

Futbol

U-16 Ligi

Reşadiye İlçe Stadı

13:00

24.04.2022

Bahçelievler Spor Klb.

Ordu Gençlerbirliği S.K.

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

24.04.2022

Zeytinburnu Irmak S.K

Batman Belediye Spor

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

13:00

24.04.2022

Karabük Yenişehir S.K.

Seyhan Belediye Spor

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

15:00

24.04.2022

Ümraniye Belediye S.K.

Mihallıççık Spor Klb.

Hentbol

Hentbol Play Of

Ali YÜCEL Spor Salonu

17:00

24.04.2022

Pazar Gençlik Spor Klb.

Tokat Akademi Spor K.

Basketbol

U12 Erkekler

Pazar İlçe Spor Salonu

14:00

24.04.2022

Tokat Milli Eğitim S.K.

Reşadiye Spor Klb.

Voleybol

Bölgesel Lig

Ali YÜCEL Spor Salonu

21:00

24.04.2022

Sivas Bld. S.K.

Sivas Doğuş Spor Klb.

Voleybol

Bölgesel Lig

Ali YÜCEL Spor Salonu

22:30

24.04.2022

 

Anadolu Yıldızlar Ligi Serbest Güreş İl Seçmesi

Güreş

Yıldızlar

Hüseyin AKBAŞ Spor S.

09:00

25.04.2022

Okullararası Gelenksel Türk Okçuluğu İl Seçmesi

Okçuluk

Tüm Kategoriler

Uzunburun Çimsaha

10:00

25.04.2022

 

Anadolu Yıldızlar Ligi Greko. Güreş İl Seçmesi

Güreş

Yıldızlar

Hüseyin AKBAŞ Spor S.

09:00

26.04.2022

Özel Sporcular Kulüplerarası İl Seçmesi

Özel Sporcular

Yıldız-Genç

GOP Ünv. Atletizm Pisti

13:00

26.04.2022

 

Karşıyaka Spor Klb.

Tokat Gençlikspor Klb.

Basketbol

U12 Erkekler

Hüseyin AKBAŞ Spor S.

16:30

27.04.2022