TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI TOKAT'TA MİNDERLERİ TİTRETTİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığı - Spor Hizmetleri Müdürlüğü faaliyet programı kapsamında 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında 70 İlden 1100 kişinin katılımıyla Spor Tokat'ımızın ev sahipliğinde düzenlediğimiz Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası Ali Yücel Spor Salonumuz ile Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda 4 gün süren ve bir birinden çekişmeli, kıran kırana geçen final müsabakaları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI SPOR TOKAT’A GELİYOR

  Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonası 70 ilden sporcu, idareci ve antrenör olmak üzere toplamda 1100 kişinin katılımlarıyla 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Spor Tokat’ımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIMIZDAN #SPORTOKAT'A 42 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Tokat Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Milletvekillerimiz Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Av.Özlem Zengin,Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu,İlçe Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Başkanı Av.Erol Duyum, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar ve Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'ın yer aldığı Tokat heyetimiz ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  13 İL, 22 TAKIMDAN VE 350 SPORCU TOKAT'A GELİYOR

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Basketbol Grup müsabakaları Tokat’ta

  Haberi Oku

  TOKAT AMATÖR SPORCU EVİNE KAVUŞUYOR

  Tokat ilimizde yıllardır açılması gündemde olan ama bir türlü gerçekleşmeyen Amatör Sporcu Evi kısa zaman içerisinde açılacak.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE SPOR TOKAT RÜZGARI ESTİ

  İstanbul'da Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Salon Atletizmi Yıldızlar Salon Türkiye Şampiyonasından sonra Gençler Salon Atletizmi Türkiye Şampiyonasında da Sporcularımız fırtına gibi esti.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT’TAN MİLLİ TAKIMA 13 KOTA

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayta geçirilen Spor Tokat projemiz kapsamında Tokat Gençlik ve Spor İl/İlçe Spor tesislerimizde Taekwondo branşında çalışmalarına devam eden ve Milli Takım Forması ile 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında #SporTokat’ımızı ve Ülkemizi temsil edecek olan Sporcularımıza ve Milli Takım Antrenörümüze başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  TÜRK SPORU’NUN LOKOMOTİFİYİZ

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayata geçirilen SPOR TOKAT projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimiz bünyesinde açılan Spor Okullarımızda;

  Haberi Oku

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 2020 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU

  Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele yönelik olarak görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi münhal kadrolar için “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı” yapılacaktır. Sınav duyuru metni ve ek-1 form aşağıdaki linkte yer almaktadır.

  Haberi Oku

  15 TATİLDE HAYDİ SPOR'A

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayata geçirilen SPOR TOKAT projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde açtığımız "15 Tatilde Haydi Spora" sloganı ile Tokat Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimiz tarafından Yarı yıl Tatili Kış Spor Merkezleri açılıyor.

  Haberi Oku

  ANADOLU'NUN YILDIZLARI SPOR TOKAT’A GELİYOR

  Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final müsabakaları Tokat’ta

  Haberi Oku

  FİLENİN SULTANLARI SPOR TOKAT’TA GELİYOR

  Türkiye Voleybol Federasyonunun 2019-2020 Sezonu faaliyet programında yer alan Kadınlar Bölgesel Lig Final karşılaşmaları 17-18-19 Ocak 2020 tarihlerinde Spor Tokat’ımızın ev sahipliğinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek

  Haberi Oku

  YENİ ŞAMPİYONLAR BU SALONDA YETİŞECEK

  Tokat'ta Spora ve Gençliğimize yeni tesisler kazandırmaya devam ediyoruz.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN HEDEFİ:SPORLA BÜYÜYEN NESİLLER

  Spor Tokat kapsamında İl genelinde 30 branşta açılan 1.939 kursta 48 bin 884 öğrencinin sporla buluştu.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜLERİMİZ İTALYA YOLUNDA

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen “Adım Adım Avrupa” ve “Adım Adım Avrupa II” isimli projelerimizin gönüllüleri, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nca uygulamaya konan “Erasmus+ Gençlik Programı: Avrupa Dayanışma Programı” alt bileşeni kapsamında İtalya’nın Treviso şehrinde gönüllülük faaliyetlerini gerçekleştireceklerdir.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK, KALİTE SERTİFİKAMIZI ALDIK

  İl Müdürlüğümüz, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından Avrupa Dayanışma Programı kapsamında Kalite Sertifikası almaya hak kazandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER