SPOR KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR

  Beyanname Giriş Klavuzu yayınlandı.

  Haberi Oku

  ADIM ADIM TÜRKİYE PROJEMİZDE 1.ETAP TAMAMLANDI

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz adına hazırlanan ve AB komisyonunca kabul edilen 2021-2-TR01-ESC51-VTJ-000044875 referans numaralı projemizin “Adım Adım Türkiye” faaliyetlerinin birinci etabı başarıyla tamamlandı. Faaliyetler kapsamında 59 gündür ilimizde bulunan Fransız ve İspanyol gönüllülerimiz Mathilde Cario ve Pilar Espejo Garrıdo gönüllülük süreçlerini tamamladılar.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile TMTF Tokat İl Temsilciliği işbirliğinde 13-16 Mart 2023 tarihleri arasında Masa Tenisi Aday Hakem Kursu açılacaktır.

  Haberi Oku

  “Spor Toto Süper Lig Maçları Önümüzdeki 2 Hafta Şifresiz Yayınlanacak”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu futbol ailesinin depremzedeler için düzenlediği ‘omuz omuza’ kampanyasında yaptığı açılış konuşmasında, 03-13 Mart tarihlerinde oynanacak Spor Toto Süper Lig maçlarının şifresiz yayınlanacağını söyledi.

  Haberi Oku

  2023/1 ANTRENÖR TEMEL EĞİTİM SINAVI ERTELENDİ

  2023/1 dönem Antrenör Temel Eğitim ve Bütünleme sınavı, ülkemizde yaşanan deprem nedeniyle bir sonraki döneme ertelenmiştir.

  Haberi Oku

  OKUL SPOR FAALİYETLERİNE ARA VERİLDİ...

  Türkiye'nin 4 bölgesiyle birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Ülke Genelinde ve İlimizde yapılacak olan Okul Sporları Faaliyetleri ikinci bir duyuruya kadar ara verilmiştir.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON KARDEŞLERDEN GENÇLİK SPOR'A ZİYARET

  IBSA Golbol Dünya Şampiyonası finalinde Güney Kore'yi 10-4 skorla yenerek, Dünya Şampiyonu olan Kadın Milli Takımı Sporcularımızdan, İlimizin Gururu Sevda Altunoluk ve Sevtap Altunoluk kardeşler beraberlerinde Savaş Altunoluk ile birlikte kurumumuzu ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde Spor ( Yüzme, Satranç, Fitness ) Yabancı Dil ( İngilizce) açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki belirtilen alanlarda 01-12 Şubat 2023 tarihleri arasında eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOKAT’TA SONA ERDİ

  Türkiye Halter Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Tokat Valiliğimiz ile Tokat Belediyemizin destekleriyle İlimiz ev sahipliğinde 28 İlden toplam 500 kişinin katılımlarıyla Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda gerçekleştirilen "Sadık Dirim" Türkiye Gençler ve U-23 Ferdi Halter Şampiyonası bir birinden çekişmeli ve heyecanlı anların yaşandığı yarışmalar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  BEKİR EMİR YILDIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Tokat Sporcu Eğitim Merkezimizde yetişen Sporcumuz Bekir Emir Yıldız koparmada 131 kilo, silkmede 161 kilo ve toplamda da 292 kilo kaldırışı ile TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

  Türkiye Halter Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Tokat Valiliğimiz ile Tokat Belediyemizin destekleriyle İlimiz ev sahipliğinde 28 İlden toplam 500 kişinin katılımlarıyla Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda gerçekleştirmekte olduğumuz "Sadık Dirim" Türkiye Gençler ve U-23 Ferdi Halter Şampiyonası açılış seremonisi yapıldı.

  Haberi Oku

  BURAK AYKUN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

  Tokat Sporcu Eğitim Merkezimizde yetiştirdiğimiz Sporcumuz Burak Aykun koparmada 90 kilo, silkmede 118 kilo ve toplamda da 208 kilo kaldırışı ile TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ oldu.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA HEYECAN BAŞLIYOR

  Türkiye Halter Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Tokat Valiliğimiz ile Tokat Belediyemizin destekleriyle İlimiz ev sahiplipinde gerçekleştirilecek olan "Sadık Dirim" Gençler ve U-23 Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası teknik toplantısı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VİZESİ ALAN TAKIMLAR BELİRLENDİ

  13 -15 Ocak 2023 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde Ali Yücel Spor Salonumuzda düzenlediğimiz bir birinden çekişmeli anların yaşandığı Okul Sporları Gençler(Kız-Erkek) Masa Tenisi Grup Müsabakaları 3. gün oynanan final maçları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİNDE HEYECAN BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Okul Sporları Daire Başkanlığının faaliyet programında yer alan 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi Grup Müsabakaları teknik toplantısı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR'DAN REKTÖR PROF. DR. FATİH YILMAZ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eger beraberinde şube müdürlerimiz ile birlikte Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine Rektör olarak atanan Tokat'lı Akademisyenimiz Prof. Dr. Fatih Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER