16-22 MART 2024 HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ
|
Faaliyetin Adı
|
Branş
|
Kategori
|
Yeri
|
Saat
|
Tarihi
|
Erbaa Merkür Jet Erbaa S.
|
Tokat Belediye Plevne S.K.
|
Futbol
|
U16 Ligi
|
Erbaa Sentetik Çim
|
11:00
|
16.03.2024
|
Erbaa Merkür Jet Erbaa S.
|
Pazar Spor Kulübü
|
Futbol
|
U19 Gel. Ligi
|
Erbaa Sentetik Çim
|
13:00
|
16.03.2024
|
Erbaa Güreş İhtisas S.K.
|
Topçam Spor Klb.
|
Futbol
|
U18 Ligi
|
Erbaa Sentetik Çim
|
15:00
|
16.03.2024
|
Tokat Toki Spor Klb.
|
Erbaa Ayturan Spor Klb.
|
Futbol
|
U16 Ligi
|
Uzunburun Sen.Çim
|
13:00
|
16.03.2024
|
Tokat Spor Lisesi Spor Klb.
|
Turhal Gençlerbirliği Sk.
|
Futbol
|
U16 Ligi
|
Uzunburun Sen. Çim
|
15:00
|
16.03.2024
|
Niksar Bld. S.K.
|
Sulusaray Bld. S.K.
|
Futbol
|
U18 Ligi
|
Niksar Sentetik Çim
|
14:00
|
16.03.2024
|
Pazar Spor Klb.
|
Tokat Aile ve Sosyal Pol. S.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Pazar Senetik Çim
|
14:00
|
16.03.2024
|
|
Zile Gücü Spor Klb.
|
Turhal Spor Klb.
|
Futbol
|
U16 Ligi
|
Zile Sentetik Çim
|
12:00
|
17.03.2024
|
Tokat Topçam Spor
|
Erbaa Ayturan Spor Klb.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Uzunburun Sen. Çim
|
13:00
|
17.03.2024
|
Sulusaray Bld. Spor Klb.
|
Tokat Dinç Doğan Spor Klb.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Uzunburun Sen.Çim
|
15:00
|
17.03.2024
|
Turhal Güçyurdu Sor Klb.
|
Almus Spor Klb.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Turhal Yav.Çim
|
14:00
|
17.03.2024
|
Artovagücü Spor Klb.
|
Turhal Gençlerbirliği S. Klb.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Artova Sentetik Çim
|
14:00
|
17.03.2024
|
Erbaa Güreş İhtisas Spor
|
Yeşilyurt Belediye Spor Klb.
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Erbaa Sentetik Çim
|
13:00
|
17.03.2024
|
Erbaa 2023 Spor Kulübü
|
Tokat Ayışığı Spor Kulübü
|
Futbol
|
1.Amatör
|
Erbaa Sentetik Çim
|
15:00
|
17.03.2024
|
Tokat Belediye Plevne S.K.
|
Sebat Gençlikspor Klb.
|
Futbol
|
Tff 3.Lig
|
Gop Stadyumu
|
14:00
|
17.03.2024
|
|
Okullararası Küçükler Masa Tenisi İl Seçmesi
|
Masa Tenisi
|
Küçük Erkek
|
Çok Amaçlı Spor S.
|
10:00
|
18.03.2024
|
M.Emin Saraç A. İHL.
|
Fevzi Çakmak Ortaokulu
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
10:00
|
18.03.2024
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Özel Tokat Bahçeşehir O.
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
12:00
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Uluslararası Tokat A.İHL
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:00
|
18.03.2024
|
Atatürk Ortaokulu
|
Özel Bahçeşehir Koleji O.
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:20
|
18.03.2024
|
Şehit Sinan Bilir Ortaokulu
|
Halil Rıfat Paşa Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:40
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Özel Bahçeşehir Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:00
|
18.03.2024
|
Uluslararası Tokat A.İHL
|
Atatürk Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:20
|
18.03.2024
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Şehit Sinan Bilir Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:40
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Atatürk Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:00
|
18.03.2024
|
Özel Bahçeşehir Koleji O.
|
Uluslararası Tokat A. İHL
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:20
|
18.03.2024
|
Halil Rıfat Paşa Ortaokulu
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:40
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:00
|
18.03.2024
|
Artova Gazipaşa Ortaokulu
|
Atatürk Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:20
|
18.03.2024
|
Şehit Sinan Bilir Ortaokulu
|
Halil Rıfat Paşa Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:40
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Atatürk Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:00
|
18.03.2024
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Artova Gazipaşa Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:20
|
18.03.2024
|
Özel Bahçeşehir Koleji O.
|
Şehit Sinan Bilir Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:40
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Artova Gazipaşa Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:00
|
18.03.2024
|
Atatürk Ortaokulu
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:20
|
18.03.2024
|
Halil Rıfat Paşa Ortaokulu
|
Özel Bahçeşehir Koleji O.
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:40
|
18.03.2024
|
Vakıfbank Namık Kemal O
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
10:00
|
18.03.2024
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Fevzi Çakmak Ortaokulu
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
11:30
|
18.03.2024
|
Şehit İbrahim Doğan O.
|
Uluslararası İHO.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
09:30
|
18.03.2024
|
Yeşilyurt Milli Hakimiyet
|
Özel Ayışığı O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
10:30
|
18.03.2024
|
M.Akif Ersoy İHO.
|
Yeşilyurt Yunus Emre O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
11:30
|
18.03.2024
|
Özel Bahçeşehir O.
|
Pazar Osmangazi O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
12:30
|
18.03.2024
|
Almus Cumhuriyet YBO.
|
Özel Bilgi O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
13:30
|
18.03.2024
|
Halilrıfatpaşa O.
|
Gaziosmanpaşa O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
14:30
|
18.03.2024
|
26 Haziran O.
|
Şehit Sinan Bilir O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
15:30
|
18.03.2024
|
|
Okullararası Küçükler Masa Tenisi İl Seçmesi
|
Masa Tenisi
|
Küçükler
|
Çok Amaçlı Spor S.
|
10:00
|
19.03.2024
|
M.Emin Saraç A İHL.
|
Özel Tokat Bahçeşehir O.
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
10:00
|
19.03.2024
|
Fevzi Çakmak Ortaokulu
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
12:00
|
19.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:00
|
19.03.2024
|
A Grubu 2.si
|
B Grubu 1.si
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:20
|
19.03.2024
|
A1/B2 Mağlubu
|
A2/B1 Mağlubu
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:20
|
19.03.2024
|
A1/B2 Galibi
|
A2/B1 Galibi
|
Basketbol
|
Yıldız Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:40
|
19.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:40
|
19.03.2024
|
A Grubu 2.si
|
B Grubu 1.si
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:00
|
19.03.2024
|
A1/B2 Mağlubu
|
A2/B1 Mağlubu
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:00
|
19.03.2024
|
A1/B2 Galibi
|
A2/B1 Galibi
|
Basketbol
|
Yıldız Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:20
|
19.03.2024
|
Odalar ve Borsalar Birliği O
|
Vakıfbank Namık Kemal O.
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
10:00
|
19.03.2024
|
Atatürk Ortaokulu
|
Fevzi Çakmak Ortaokulu
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
11:30
|
19.03.2024
|
26 Haziran O.
|
M.Akif Ersoy İHO.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
09:30
|
19.03.2024
|
Toki O.
|
Yeşilyurt Yunus Emre O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
10:30
|
19.03.2024
|
Yeşilyurt Kuşçu Sefa Fındık
|
Özel Bilgi O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
11:30
|
19.03.2024
|
Yeşilyurt Milli Hakimiyet O
|
Şehit İbrahim Doğan O.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
12:30
|
19.03.2024
|
Halilrıfatpaşa O.
|
Almus Cumhuriyet YBO.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
13:30
|
19.03.2024
|
Gülbaharhatun O.
|
Uluslararası İHO.
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
14:30
|
19.03.2024
|
|
Okullararası Küçükler Masa Tenisi İl Seçmesi
|
Masa Tenisi
|
Küçükler
|
Çok Amaçlı Spor S.
|
10:00
|
20.03.2024
|
M.Emin Saraç Anadolu İHL.
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
10:00
|
20.03.2024
|
Özel Tokat Bahçeşehir O.
|
Fevzi Çakmak Ortaokulu
|
Tenis
|
Küçük Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
12:00
|
20.03.2024
|
Niksar Kaya İsmet Özden O.
|
Özel Tokat Bahçeşehir O.
|
Tenis
|
Küçük Erkek
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
14:00
|
20.03.2024
|
Özel Dinamik MTAL
|
Şehit Aydoğan Aydın S.L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:00
|
20.03.2024
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Erbaa Özel Açı Anadolu L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:20
|
20.03.2024
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
Özel Bilgi-Anadolu Lisesi
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:40
|
20.03.2024
|
Borsa İstanbul Sosyal Bil. L.
|
15 Temmuz Şehitler A. L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:00
|
20.03.2024
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Plevne Anadolu Lisesi
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:20
|
20.03.2024
|
Almus Çok Programlı A.L.
|
Şehit Aydoğan Aydın S. L.
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:40
|
20.03.2024
|
Cumhuriyet MTAL.
|
Şehit Aydoğan Aydın S. L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:00
|
20.03.2024
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Özel Dinamik MTAL
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:20
|
20.03.2024
|
Uluslararası Tokat A.İHL.
|
15 Temmuz Şehitler A. L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:40
|
20.03.2024
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
Borsa İstanbul Sosyal Bil. L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:00
|
20.03.2024
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:20
|
20.03.2024
|
15 Temmuz Şehitler A.L.
|
Almus Çok Programlı A.L.
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:40
|
20.03.2024
|
Cumhuriyet MTAL.
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:00
|
20.03.2024
|
Erbaa Özel Açı Anadolu L.
|
Özel Dinamik MTAL
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:20
|
20.03.2024
|
Uluslararası Tokat A. İHL.
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
14:40
|
20.03.2024
|
Özel Bilgi Anadolu L.
|
M.Piyango İhya Balak Fen L
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:00
|
20.03.2024
|
Plevne Anadolu Lisesi
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:20
|
20.03.2024
|
Şehit Aydoğan Aydın Spor L
|
15 Temmuz Şehitler A.L.
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
15:40
|
20.03.2024
|
Özel Bilgi Ortaokulu
|
Odalar ve Borsalar Birliği O.
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
10:00
|
20.03.2024
|
Atatürk Ortaokulu
|
26 Haziran Ortaokulu
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
11:30
|
20.03.2024
|
Tokat Gençlik Spor Klb.
|
Topçamspor Klb.
|
Futbol
|
U16 Ligi
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
15:30
|
20.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
D Grubu 2.si
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
10:00
|
20.03.2024
|
B Grubu 1.si
|
C Grubu 2.si
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
11:00
|
20.03.2024
|
C Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
12:00
|
20.03.2024
|
D Grubu 1.si
|
A Grubu 2.si
|
Futsal
|
Yıldız Erkek
|
Ali YÜCEL Spor S.
|
13:00
|
20.03.2024
|
|
Özel Tokat Bahçeşehir İ.
|
Kemal Arat İlkokulu
|
Tenis
|
Minik Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
10:00
|
21.03.2024
|
Fatih İlkokulu
|
Niksar Toki Ulucan İlkokulu
|
Tenis
|
Minik Kız
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
12:00
|
21.03.2024
|
Şehit Aydoğan Aydın S.L.
|
M.Piyango İhya Balak Fen L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:00
|
21.03.2024
|
Erbaa Özel Açı Anadolu L.
|
Cumhuriyet MTAL.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:20
|
21.03.2024
|
15 Temmuz Şehitler A.L.
|
Erbaa Merkez Anadolu L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:40
|
21.03.2024
|
Özel Bilgi Anadolu L.
|
Uluslararası Tokat A. İHL.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:00
|
21.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:20
|
21.03.2024
|
A Grubu 2.si
|
B Grubu 1.si
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:40
|
21.03.2024
|
Özel Dinamik MTAL
|
Cumhuriyet MTAL.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:00
|
21.03.2024
|
Şehit Aydoğan Aydın S. L.
|
Erbaa Özel Açı Anadolu L.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:20
|
21.03.2024
|
Borsa İstanbul Sosyal Bil.L.
|
Uluslararası Tokat A. İHL.
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
12:40
|
21.03.2024
|
15 Temmuz Şehitler A.L.
|
Özel Bilgi-Anadolu Lisesi
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:00
|
21.03.2024
|
A1/B2 Mağlubu
|
A2/B1 Mağlubu
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:20
|
21.03.2024
|
A1/B2 Galibi
|
A2/B1 Galibi
|
Basketbol
|
Genç Kız
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
13:40
|
21.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
10:00
|
21.03.2024
|
A Grubu 2.si
|
B Grubu 1.si
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
11:30
|
21.03.2024
|
|
Fatih İlkokulu
|
Kemal Arat İlkokulu
|
Tenis
|
Minik Erkek
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
10:00
|
20.03.2024
|
Niksar Toki Ulucan İlkokulu
|
Özel Tokat Bahçeşehir İ.
|
Tenis
|
Minik Erkek
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
12:00
|
20.03.2024
|
Niksar Ulvi Saime Kaya O.
|
Özel Tokat Bahçeşehir İ.
|
Tenis
|
Minik Erkek
|
İl Müdürlüğü Tenis K.
|
14:00
|
20.03.2024
|
A Grubu 1.si
|
B Grubu 2.si
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:00
|
22.03.2024
|
A Grubu 2.si
|
B Grubu 1.si
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
10:20
|
22.03.2024
|
A1/B2 Mağlubu
|
A2/B1 Mağlubu
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:00
|
22.03.2024
|
A1/B2 Galibi
|
A2/B1 Galibi
|
Basketbol
|
Genç Erkek
|
H.Akbaş Spor Salonu
|
11:20
|
22.03.2024
|
A1/B2 Mağlubu
|
A2/B1 Mağlubu
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
10:00
|
22.03.2024
|
A1/B2 Galibi
|
A2/B1 Galibi
|
Futbol
|
Küçük Erkek
|
Uzunburun Sentetik Ç.
|
11:30
|
22.03.2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|