Spor Tokat Faaliyet Programı
Spor Tokat Faaliyet Programı

SPOR TOKAT HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ

 

FAALİYETİN ADI

BRANŞ

KATEGORİ

YERİ

SAAT

TARİHİ

Tokat Belediyesi Spor Tokat Satranç Turnuvası

Satranç

Tüm Kategori

Çok Amaçlı Spor S.

09:00

15.01.2022

Okullararası Genç Kızlar Voleybol Grup Müsabakası

Voleybol

Genç Kız

Hüseyin AKBAŞ S.S.

09:00

15.01.2022

Okullararası Genç Erkekler Voleybol Grup Müsabakası

Voleybol

Genç Erkek

Gaziosmanpaşa Ünv. S.S.

09:00

15.01.2022

Tokat Belediye Plevne S.

Arkas Spor Kulübü

Voleybol

Efeler Ligi

Ali YÜCEL Spor Salonu

15:30

15.01.2022

Tokat Belediyesi Spor Tokat Satranç Turnuvası

Satranç

Tüm Kategori

Çok Amaçlı Spor S.

09:00

16.01.2022

Turhal Gençlerbirliği S.K.

Tokat 1969 S.K.

Futbol

1.Amatör

Turhal Sentetik Çimsaha

12:00

16.01.2022

 

Atletizm İl Seçmesi

Atletizm

U20 Kat.

GOP Ünv. Atletizm Pisti

10:00

17.01.2022

A Grubu 1.si

B Grubu 2.si

Futbol

Yıldız Erkek

Uzunburun Sentetik Çim

11:00

17.01.2022

B Grubu 2.si

A Grubu 1.si

Futbol

Yıldız Erkek

Uzunburun Sentetik Çim

12:30

17.01.2022

Zile Fevzi Çakmak O.

Vakıfbank N.Kemal O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

17.01.2022

Özel Bahçeşehir O.

Atatürk O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

12:30

17.01.2022

Uluslararası AİHL.

Özel Ayışığı O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

14:00

17.01.2022

Pazar Osmangazi O.

V.Bank N.Kemal O.

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

11:00

17.01.2022

Tokat Atatük Ortaokulu

Odalar ve Borsalar Birliği

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

12:00

17.01.2022

Özel Bilgi Ortaokulu

Tokat Fevzi Çakmak O.

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

13:00

17.01.2022

 

Atletizm İl Seçmesi

Atletizm

U20/U18 Kat.

GOP Ünv. Atletizm Pisti

10:00

18.01.2022

Okullararası Gençler-B- Serbest Güreş İl Seçmesi

Güreş

Genç Erkek

Hüseyin AKBAŞ S.S.

13:00

18.01.2022

A1/B2 Mağlubu

A2/B1 Mağlubu

Futbol

Yıldız Erkek

Uzunburun Sentetik Çim

11:00

18.01.2022

A1/B2 Galibi

A2/B1 Galibi

Futbol

Yıldız Erkek

Uzunburun Sentetik Çim

12:30

18.01.2022

Zile Fevzi Çakmak O.

Özel Bilgi O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

18.01.2022

Özel Bahçeşehir O.

Özel Ayışığı O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

12:30

18.01.2022

Atatürk O.

Uluslararası AİHL.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

14:00

18.01.2022

Pazar Osmangazi O.

Odalar ve Borsalar Birliği

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

11:00

18.01.2022

V.Bank N.Kemal O.

Tokat Atatük Ortaokulu

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

12:00

18.01.2022

Özel Bilgi Ortaokulu

Şehit İbrahim Doğan O.

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

13:00

18.01.2022

 

Okullararası Küçükler Badminton İl Seçmesi

Badminton

Küçük Kız

Gençlik Merkezi S.S.

09:30

19.01.2022

Atletizm İl Seçmesi

Atletizm

U18 Kat.

GOP Ünv. Atletizm Pisti

10:00

19.01.2022

Okullararası Gençler-B- Grekoromen Güreş İl Seçmesi

Güreş

Genç Erkek/Kız

Hüseyin AKBAŞ S.S.

13:00

19.01.2022

Vakıfbank N.Kemal O.

Özel Bilgi O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

19.01.2022

Özel Bahçeşehir O.

Uluslararası AİHL.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

12:30

19.01.2022

Özel Ayışığı O.

Atartürk O.

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

14:00

19.01.2022

Pazar Osmangazi O.

Tokat Atatük Ortaokulu

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

11:00

19.01.2022

Odalar ve Borsalar Birliği

V.Bank N.Kemal O.

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

12:00

19.01.2022

Tokat Fevzi Çakmak O.

Şehit İbrahim Doğan O.

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

13:00

19.01.2022

 

Okullararası Küçükler Badminton İl Seçmesi

Badminton

Küçük Erkek

Gençlik Merkezi S.S.

09:30

20.01.2022

A Grubu 1.si

B Grubu 2.si

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

20.01.2022

B Grubu 2.si

A Grubu 1.si

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

12.30

20.01.2022

A Grubu 1.si

B Grubu 2.si

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

11:00

20.01.2022

A Grubu 2.si

B Grubu 1.si

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

12:00

20.01.2022

 

A1/B2 Mağlubu

A2/B1 Mağlubu

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

09:30

21.01.2022

A1/B2 Galibi

A2/B1 Galibi

Basketbol

Yıldız Erkek

Ali YÜCEL Spor Salonu

11:00

21.01.2022

A1/B2 Galibi

A2/B1 Galibi

Voleybol

Küçük Kız

Çok Amaçlı Spor Salonu

11:00

21.01.2022