AVRUPA SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından "Ulusal Herkes için Spor ve Sağlıklı Yaşam" sloganı ile düzenlenen Avrupa Spor Haftası 2021 yılı etkinlikleri, Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanacak.

  Haberi Oku

  ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

  Tokat Valimiz Sn. Dr. Ozan Balcı, Adalet Bakan Yardımcımız Sn. Uğurhan Kuş, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Şehidimizin Ailesi, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, İlçe Müdürümüz, Kamu Kurum Müdürleri ve vatandaşlarımızın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

  Haberi Oku

  EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ TOKAT'IN GURURLARI

  Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarında şampiyon olan Golbol Kadın Milli Takım sporcularımız Sevda ve Sevtap Altunoluk kardeşleri karşılama töreni yapıldı.

  Haberi Oku

  MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birimlerimizden Turhal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Personellerimizden Hüseyin Yiğit ’in Suriye Üs bölgesinde görev yapan oğlu Piyade Uzman Çavuş Muammer Yiğit Suriye Üs Bölgesinde terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucu Şehit olmuştur.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR KIZLAR!

  Tebrikler Sevda , Tebrikler Sevtap

  Haberi Oku

  ÇELİK BİLEKLER TOKAT'A GELİYOR

  Türkiye Bilek Güreş Şampiyonası-Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri...

  Haberi Oku

  SATRANÇTA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Spor Tokat 10-11-12 Yaş Küçükler Satranç İl Birinciliği tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI BAYDAŞ'TAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın İhsan Selim Baydaş, Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürü Mehmet Ata Öztürk ile bilrikte İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  HALTER'DE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Gençler ve U23 Halter Türkiye Şampiyonası Afyon'da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'LA AVRUPA ŞAMPİYONASINDAYIZ

  04-14 Temmuz 2021 Sakarya' da yapılan Türkiye Wushu Kungfu Şampiyonasında Spor Tokat’ımızı temsil eden Sporcularımız 2 Altın Madalya kazanarak, Bulgaristan'da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına katılım Vizesini aldılar.

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG'TE SPOR TOKAT RÜZGARI

  Türkiye Oryantiring Federasyonu’nun 12-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında 30 ilden 903 sporcu katılımıyla Manisa/Demircide düzenlediği Türkiye Oryantiring Şampiyonasına #SporTokat'ımızı Niksar Belediyespor Oryantiring takımı temsil etmişir.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ'U UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu”nu coşku içerisinde gerçekleştirdik. Cumhuriyet meydanında sona eren 15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşumuzda #SporTokat'ımızın Milli Sporcuları tarafından Şanlı Bayrağımız Tokat Valimiz Sayın Dr.Ozan Balcı'ya teslim edilmiştir

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN İNCİLERİ TAMAMLANMAYA DEVAM EDİYOR

  Tokat Valiliğimiz koordinesinde İl Özel İdaremiz destekleri ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız işbirliğinde #SporTokat'ımıza kazandırdığımız yaklaışk 2 Milyon TL'lik yatırım olan 10 adet sentetik sahamızda çalışmalar tamamlandı.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİK SPOR'DAN GENÇLERE AVRUPA FIRSATI

  Avrupa Dayanışma Programı (ADP), gençlerin 2 ila 12 ay yurtdışında tam zamanlı gönüllü faaliyetlerinde bulunmalarına fırsat veren bir organizasyondur. Bu program 18-30 yaş arasındaki tüm gençlere açıktır.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN YILDIZLARI DESTAN YAZMAYA DEVAM EDİYORLAR

  Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan ve 28-29 Temmuz 2021 tarihlerinde Ankara'da yapılan U16 Atletizm Kulüpler Türkiye Şampiyonası nda #SporTokat' ımızı temsil eden Altın Çocuklarımız Atletizmde destan yazdı. Şampiyon sporcuşarımız elde ettikleri birincilikler ve derecelerle takımlarına da zirveye taşıdılar.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ SPOR TOKAT ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  13-14 Temmuz 2021 tarihlerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Spor Tokat Online Satranç Turnuvası düzenlenecek olup Son Başvuru Tarihi 12 Temmuz 2021 Pazartesi günüdür.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER