AVRUPA SPOR HAFTASI TOKAT’TA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK

  Avrupa Spor Haftası etkinlikleri, "Ulusal Herkes için Spor ve Sağlıklı Yaşam" sloganı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanacak.

  Haberi Oku

  ‘YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİ’’NDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla teorik ve pratik eğitim olmak üzere 2 aşamalı eğitim düzenleyecek.

  Haberi Oku

  ALMANYA'DAKİ GÖNÜLLÜMÜZDEN ONLINE KONSER

  Almanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Lauenburg sagt Ja! zu Europa“ isimli proje kapsamında, Almanya’ya gönderdiğimiz gönüllümüz Yeliz Cansız’ın da aralarında yer aldığı bir müzik etkinliği düzenlenmiştir.

  Haberi Oku

  ADIM ADIM TÜRKİYE PROJESİ BAŞLADI

  T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına (Türkiye Ulusal Ajansı) sunulan 2019-1-TR01-ESC11-072398 referans numaralı “Adım Adım Türkiye” isimli projenin faaliyetleri 01 Temmuz 2020 tarihi itibariyle başladı.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT SEMALARINDA YAMAÇ PARAŞÜTÜ ŞÖLENİ

  Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı’nın himayelerinde hayata geçirilen İl genelinde çocuk ve gençlerimizi en az bir spor branşı ile tanıştırarak spor kültürünü oluşturmayı hedefleyen Spor Tokat projesi kapsamında İlimiz ev sahipliğinde Cross Countutry 2020 Ulusal Yamaç Paraşütü Mesafe yarışları düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  ALMUS ULUSLARARASI SU SPORLARI, DOĞA SPORLARI VE İZCİLİK KAMPI PROJESİ TANITILDI

  Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat kapsamında hazırlanan Almus Uluslararası Su Sporları, Doğa Sporları ve İzcilik Kampı projesinin, Orta Karadeniz’in saklı incisi Yeşil Almus’a doğa, spor ve kültürel anlamda büyük katkı sağlayacağını söyledi.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT’TA EVLER SPOR SALONLARINA DÖNÜŞTÜ

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak "evde kal bizimle kal sporda kal" sloganları kullanarak sosyal medya üzerinden hem sporcularımıza hem de evlerinde hareketsiz kalan vatandaşlarımıza internet üzerinden çeşitli sportif aktiviteler ve sağlıklı yaşam kursları verilerek Pandemi sürecini bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı bir şekilde geçirmeleri hedeflemekteyiz.

  Haberi Oku

  CEZAYİR'DEN GETİRİLEN VE YURTLARIMIZDA MİSAFİR ETTİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZI MEMLEKETLERİNE UĞURLADIK

  Cezayir'den getirilen Vatandaşlarımızın 14 günlük karantina süreçleri sona erdi ve yapılan sağlık kontrollerinin ardından Vatandaşlarımızı afiyetle ve sıhhatli olarak ailelerine ve sevdiklerine uğurladık.

  Haberi Oku

  BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ #EVDEKALTOKAT

  Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Vefa Sosyal Destek Grubunda Covid_19 karşı tedbir amaçlı zorunlu hallerde şehirler arası seyahat etmek isteyen ve zorunlu hallerde İl içi dışarı çıkmak isteyenler için oluşturduğumuz bürolarımızda *Seyahat İzin Kurulu Şehirler arası zorunlu izin bürosu başvuru masası Şehirler arası Otobüs Terminalinde Vatandaşlarımıza hizmet veriyor.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİĞİ SAĞLIK İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından verilen talimatlar doğrultusunda Covid-19 salgınına karşı büyük bir mücadele veren, cansiparane çalışan, fedakar sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, sahada aktif görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarına, esnaflarımıza gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz ile birlikte siperli maske üretimi gerçekleştiriyoruz.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'LA EVDE KALIYORUM SPORUMU YAPIYORUM

  Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Spor Tokat projesi kapsamında Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz sporcuları, “Evde Kal Hareketsiz Kalma” sloganıyla aileleriyle birlikte evde spor yapıyorlar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİMİZDE MASKE ÜRETİMİ DEVAM EDİYOR

  Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı mücadele verenlerin başında gelen sağlık çalışanları için Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza bağlı 81 ildeki gençlik merkezlerinde gençlik liderleri ve gönüllüler tarafından koruyucu maske üretiliyor.

  Haberi Oku

  TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI TOKAT'TA MİNDERLERİ TİTRETTİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığı - Spor Hizmetleri Müdürlüğü faaliyet programı kapsamında 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında 70 İlden 1100 kişinin katılımıyla Spor Tokat'ımızın ev sahipliğinde düzenlediğimiz Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası Ali Yücel Spor Salonumuz ile Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda 4 gün süren ve bir birinden çekişmeli, kıran kırana geçen final müsabakaları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI SPOR TOKAT’A GELİYOR

  Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonası 70 ilden sporcu, idareci ve antrenör olmak üzere toplamda 1100 kişinin katılımlarıyla 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Spor Tokat’ımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIMIZDAN #SPORTOKAT'A 42 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Tokat Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Milletvekillerimiz Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Av.Özlem Zengin,Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu,İlçe Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Başkanı Av.Erol Duyum, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar ve Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'ın yer aldığı Tokat heyetimiz ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  13 İL, 22 TAKIMDAN VE 350 SPORCU TOKAT'A GELİYOR

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Basketbol Grup müsabakaları Tokat’ta

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER