TOKAT'TA 19 MAYIS COŞKUSU

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinliklerimiz İl Müdürümüz Haşim Eger' in Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

  Haberi Oku

  KAHRAMANLIĞIN ESERİ BU BAYRAM SENİN

  19 Mayıs Atatürk’ ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı 103.Yıl dönümü Tokat'ta coşku içerisinde kutlandı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR TOKAT'TAN

  24. Uluslararası U20 Şampiyonlar Turnuvası Antalya ilinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  FUTBOL'DA FİNALDEYİZ

  Okulsporları Küçükler Futbol Yarı Final müsabakaları 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasından Sivas ilinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  HENTBOL'DA FİNALDEYİZ

  Okulsporları Küçükler Hentbol Yarı Final müsabakaları 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasından Samsun ilinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU ŞÖLENİ SONA ERDİ

  Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde Tokat Belediyemizin destekleri ile 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Tokat Gaziosmanpaşa Stadyumu ile Tokat Eski Havaalanı Atış Alanında Türkiye geneli 110 Kulüpten yaklaşık Bin Sporcunun katılımları ile düzenlenen Danişment Gazi Gazi Kupası Büyükler Açık Hava Puta müsabakaları bir birinden çekişmeli ve heyecanlı gerçekleşen müsabakalar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  SATRANÇ'TA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU

  15-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında ilimiz genelinde büyük bir coşku içerisinde kutlayacağımız Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 196 sporcunun katılımıyla Tokat Gençlik Merkezi Mehmet Akif İnan Spor Salonumuzda 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlediğimiz #SporTokat Satranç Turnuvası tamamlandı.

  Haberi Oku

  TEBRİKLER ŞAMPİYON

  Mustafa Koçak Türkiye Şampiyonu

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı - Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün faaliyet programında yer alan ve 11-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında Sivas İlinde düzenlenen 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okulsporları Küçükler / Yıldızlar Puanlı Atletizm Grup Yarışmalarında #SporTokat'ımızı temsil eden Okullarımızdan Turhal Alparslan Ortaokulu Grup ikincisi olarak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmışlardır.

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG'TE ÇİFTE KUPA

  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Oryantiring Yıldızlar ve Küçükler Türkiye Şampiyonası Kırklareli İlinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN TOKAT ZİYARETLERİ

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Emre Topoğlu'nun Tokat Ziyaretleri

  Haberi Oku

  HENTBOL SÜPER LİG TEMSİLCİLERİ BELİRLENDİ

  #SporTokat'ımızın ev sahipliğinde, Tokat Ali Yücel Spor Salonumuzda dört gün boyunca büyük çekişme ve centilmence oynanan maçların ardından 2021-2022 Hentbol Sezonu Erkekler 1. Ligi Final Grubu maçları sonunda Süper Lig'e yükselen üç takım belli oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPORDA DEVİR TESLİM YAPILDI

  Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Cemil Çağlar, Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Haşim Eger arasında görev teslimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BİLGİ,KÜLTÜR ve SANAT YARIŞMALARI

  Gençlerimizin geleneksel sanatımıza sahip çıkan,okuyan,araştıran ve kendisini ifade edebilen bireyler olarak yetişmesi amacıyla her yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları( Gençler arası ses, Şiir okuma, Tiyatro ve Bilgi yarışmaları) ile Türkiye münazara ligi yarışmaları düzenlenmektedir.

  Haberi Oku

  U20 SERBEST STİL ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOKAT’TA SONA ERDİ

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2021-2022 yılı faaliyet programında yer alan, Tokat Valiliğimiz, Tokat Belediyesinin destekleri ve Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde U20 Serbest Stil erkekler Türkiye Güreş Şampiyonası 10-13 Mart 2022 tarihleri arasında #SporTokat’ımızın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  U20 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası açılış seremonisi Tokat Valimiz Dr.Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili Fezair Tatlıdil, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, İlçe Belediye Başkanları, Kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve halkımızın yoğun katılımları ile Ali Yücel Spor Salonumuzda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER