SPOR TOKAT’TA EVLER SPOR SALONLARINA DÖNÜŞTÜ

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak "evde kal bizimle kal sporda kal" sloganları kullanarak sosyal medya üzerinden hem sporcularımıza hem de evlerinde hareketsiz kalan vatandaşlarımıza internet üzerinden çeşitli sportif aktiviteler ve sağlıklı yaşam kursları verilerek Pandemi sürecini bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı bir şekilde geçirmeleri hedeflemekteyiz.

  Haberi Oku

  CEZAYİR'DEN GETİRİLEN VE YURTLARIMIZDA MİSAFİR ETTİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZI MEMLEKETLERİNE UĞURLADIK

  Cezayir'den getirilen Vatandaşlarımızın 14 günlük karantina süreçleri sona erdi ve yapılan sağlık kontrollerinin ardından Vatandaşlarımızı afiyetle ve sıhhatli olarak ailelerine ve sevdiklerine uğurladık.

  Haberi Oku

  BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ #EVDEKALTOKAT

  Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Vefa Sosyal Destek Grubunda Covid_19 karşı tedbir amaçlı zorunlu hallerde şehirler arası seyahat etmek isteyen ve zorunlu hallerde İl içi dışarı çıkmak isteyenler için oluşturduğumuz bürolarımızda *Seyahat İzin Kurulu Şehirler arası zorunlu izin bürosu başvuru masası Şehirler arası Otobüs Terminalinde Vatandaşlarımıza hizmet veriyor.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİĞİ SAĞLIK İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından verilen talimatlar doğrultusunda Covid-19 salgınına karşı büyük bir mücadele veren, cansiparane çalışan, fedakar sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, sahada aktif görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarına, esnaflarımıza gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz ile birlikte siperli maske üretimi gerçekleştiriyoruz.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'LA EVDE KALIYORUM SPORUMU YAPIYORUM

  Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Spor Tokat projesi kapsamında Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz sporcuları, “Evde Kal Hareketsiz Kalma” sloganıyla aileleriyle birlikte evde spor yapıyorlar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİMİZDE MASKE ÜRETİMİ DEVAM EDİYOR

  Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı mücadele verenlerin başında gelen sağlık çalışanları için Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza bağlı 81 ildeki gençlik merkezlerinde gençlik liderleri ve gönüllüler tarafından koruyucu maske üretiliyor.

  Haberi Oku

  TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI TOKAT'TA MİNDERLERİ TİTRETTİLER

  Gençlik ve Spor Bakanlığı - Spor Hizmetleri Müdürlüğü faaliyet programı kapsamında 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında 70 İlden 1100 kişinin katılımıyla Spor Tokat'ımızın ev sahipliğinde düzenlediğimiz Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası Ali Yücel Spor Salonumuz ile Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda 4 gün süren ve bir birinden çekişmeli, kıran kırana geçen final müsabakaları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRK GÜREŞİNİN YILDIZLARI SPOR TOKAT’A GELİYOR

  Yıldızlar Güreş Türkiye Şampiyonası 70 ilden sporcu, idareci ve antrenör olmak üzere toplamda 1100 kişinin katılımlarıyla 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Spor Tokat’ımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIMIZDAN #SPORTOKAT'A 42 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Tokat Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Milletvekillerimiz Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Av.Özlem Zengin,Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu,İlçe Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Başkanı Av.Erol Duyum, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar ve Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat'ın yer aldığı Tokat heyetimiz ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  13 İL, 22 TAKIMDAN VE 350 SPORCU TOKAT'A GELİYOR

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Basketbol Grup müsabakaları Tokat’ta

  Haberi Oku

  TOKAT AMATÖR SPORCU EVİNE KAVUŞUYOR

  Tokat ilimizde yıllardır açılması gündemde olan ama bir türlü gerçekleşmeyen Amatör Sporcu Evi kısa zaman içerisinde açılacak.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE SPOR TOKAT RÜZGARI ESTİ

  İstanbul'da Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Salon Atletizmi Yıldızlar Salon Türkiye Şampiyonasından sonra Gençler Salon Atletizmi Türkiye Şampiyonasında da Sporcularımız fırtına gibi esti.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT’TAN MİLLİ TAKIMA 13 KOTA

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayta geçirilen Spor Tokat projemiz kapsamında Tokat Gençlik ve Spor İl/İlçe Spor tesislerimizde Taekwondo branşında çalışmalarına devam eden ve Milli Takım Forması ile 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında #SporTokat’ımızı ve Ülkemizi temsil edecek olan Sporcularımıza ve Milli Takım Antrenörümüze başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  TÜRK SPORU’NUN LOKOMOTİFİYİZ

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayata geçirilen SPOR TOKAT projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimiz bünyesinde açılan Spor Okullarımızda;

  Haberi Oku

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 2020 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU

  Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele yönelik olarak görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi münhal kadrolar için “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı” yapılacaktır. Sınav duyuru metni ve ek-1 form aşağıdaki linkte yer almaktadır.

  Haberi Oku

  15 TATİLDE HAYDİ SPOR'A

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayata geçirilen SPOR TOKAT projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde açtığımız "15 Tatilde Haydi Spora" sloganı ile Tokat Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimiz tarafından Yarı yıl Tatili Kış Spor Merkezleri açılıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER