SATRANÇTA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Spor Tokat 10-11-12 Yaş Küçükler Satranç İl Birinciliği tamamlandı.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN YILDIZLARI DESTAN YAZMAYA DEVAM EDİYORLAR

  Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan ve 28-29 Temmuz 2021 tarihlerinde Ankara'da yapılan U16 Atletizm Kulüpler Türkiye Şampiyonası nda #SporTokat' ımızı temsil eden Altın Çocuklarımız Atletizmde destan yazdı. Şampiyon sporcuşarımız elde ettikleri birincilikler ve derecelerle takımlarına da zirveye taşıdılar.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİK SPOR'DAN GENÇLERE AVRUPA FIRSATI

  Avrupa Dayanışma Programı (ADP), gençlerin 2 ila 12 ay yurtdışında tam zamanlı gönüllü faaliyetlerinde bulunmalarına fırsat veren bir organizasyondur. Bu program 18-30 yaş arasındaki tüm gençlere açıktır.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN İNCİLERİ TAMAMLANMAYA DEVAM EDİYOR

  Tokat Valiliğimiz koordinesinde İl Özel İdaremiz destekleri ve Gençlik ve Spor Bakanlığımız işbirliğinde #SporTokat'ımıza kazandırdığımız yaklaışk 2 Milyon TL'lik yatırım olan 10 adet sentetik sahamızda çalışmalar tamamlandı.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ'U UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu”nu coşku içerisinde gerçekleştirdik. Cumhuriyet meydanında sona eren 15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşumuzda #SporTokat'ımızın Milli Sporcuları tarafından Şanlı Bayrağımız Tokat Valimiz Sayın Dr.Ozan Balcı'ya teslim edilmiştir

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG'TE SPOR TOKAT RÜZGARI

  Türkiye Oryantiring Federasyonu’nun 12-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında 30 ilden 903 sporcu katılımıyla Manisa/Demircide düzenlediği Türkiye Oryantiring Şampiyonasına #SporTokat'ımızı Niksar Belediyespor Oryantiring takımı temsil etmişir.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'LA AVRUPA ŞAMPİYONASINDAYIZ

  04-14 Temmuz 2021 Sakarya' da yapılan Türkiye Wushu Kungfu Şampiyonasında Spor Tokat’ımızı temsil eden Sporcularımız 2 Altın Madalya kazanarak, Bulgaristan'da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına katılım Vizesini aldılar.

  Haberi Oku

  HALTER'DE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Gençler ve U23 Halter Türkiye Şampiyonası Afyon'da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI BAYDAŞ'TAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın İhsan Selim Baydaş, Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürü Mehmet Ata Öztürk ile bilrikte İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ SPOR TOKAT ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  13-14 Temmuz 2021 tarihlerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Spor Tokat Online Satranç Turnuvası düzenlenecek olup Son Başvuru Tarihi 12 Temmuz 2021 Pazartesi günüdür.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  "Bu Yaz Mutlaka Spor'a Başlamalısınız" Spor Tokat GSB Spor Okulları açılışı coşku içerisinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS COŞKU İÇERİSİNDE KUTLANACAK

  "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kutlama programı kapsamında 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü Pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT OKUL SPORLARI ONLINE SATRANÇ İL SEÇMELERİ

  2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Minikler- Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde Tokat Online Satranç İl Seçmeleri 05-09 Nisan 2021 tarihleri arasında Online olarak chess.com platformundan yapılacaktır.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT’TA MADALYALAR SAHİBİNİ BULDU

  20 Mart 2021 Cumartesi günü 11 İlden 500 sporcunun katılımıyla Spor Tokat'ımızın ev sahipliğinde Erbaa İlçemizde yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Atletizmi Geliştirme Projesi 1.Kademe Bölge Yarışmaları açılış seremonisi Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar, Erbaa Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Raif Ünal, Şube Müdürümüz Nafi Demir, Federasyon Temsilcileri ve kulüp temsilcileri ile sporcuların katılımlarıyla Erbaa Kros alanımızda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'TA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

  Spor Tokat 2019 - 2020 sezonlarının değerlendirilmesi ve 2021 sezonunun planlanmasının yapılacağı Antrenör toplantılarımız Kovid-19 tedbirlerine uygun olarak Tokat Gençlik Merkezimizde başladı.

  Haberi Oku

  10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu olsun...

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER