15 TATİLDE HAYDİ SPOR'A

  Tokat Valiliğimizin himayelerinde hayata geçirilen SPOR TOKAT projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde açtığımız "15 Tatilde Haydi Spora" sloganı ile Tokat Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimiz tarafından Yarı yıl Tatili Kış Spor Merkezleri açılıyor.

  Haberi Oku

  YENİ ŞAMPİYONLAR BU SALONDA YETİŞECEK

  Tokat'ta Spora ve Gençliğimize yeni tesisler kazandırmaya devam ediyoruz.

  Haberi Oku

  FİLENİN SULTANLARI SPOR TOKAT’TA GELİYOR

  Türkiye Voleybol Federasyonunun 2019-2020 Sezonu faaliyet programında yer alan Kadınlar Bölgesel Lig Final karşılaşmaları 17-18-19 Ocak 2020 tarihlerinde Spor Tokat’ımızın ev sahipliğinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek

  Haberi Oku

  ANADOLU'NUN YILDIZLARI SPOR TOKAT’A GELİYOR

  Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final müsabakaları Tokat’ta

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'IN HEDEFİ:SPORLA BÜYÜYEN NESİLLER

  Spor Tokat kapsamında İl genelinde 30 branşta açılan 1.939 kursta 48 bin 884 öğrencinin sporla buluştu.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜLERİMİZ İTALYA YOLUNDA

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen “Adım Adım Avrupa” ve “Adım Adım Avrupa II” isimli projelerimizin gönüllüleri, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nca uygulamaya konan “Erasmus+ Gençlik Programı: Avrupa Dayanışma Programı” alt bileşeni kapsamında İtalya’nın Treviso şehrinde gönüllülük faaliyetlerini gerçekleştireceklerdir.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK, KALİTE SERTİFİKAMIZI ALDIK

  İl Müdürlüğümüz, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından Avrupa Dayanışma Programı kapsamında Kalite Sertifikası almaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYESİ #SPORTOKAT'A HAYIRLI OLSUN

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ülkemizin teknoloji alanında gelişimini ivmelendirmek amacıyla 100 Günlük Eylem Programı içerisinde yer alan DENEYAP Teknoloji Atölyesi #SporTokat'ımıza kurulacak

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT’TA MODERNİZASYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 2019 yılı yatırım programı kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanlığının katkılarıyla Erbaa, Niksar, Turhal ve Zile İlçelerimizde bulunan spor tesislerimizden Spor Salonları, Semt Sahaları, Sentetik Saha ve Stadyumlarımızda 2 Milyon TL’lik Bakım,Onarım ve modernizasyon çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİĞİNİN BULUŞMA NOKTASI

  Tokat Merkez ve İlçe Gençlik Merkezlerimiz,gençlerimizin Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirecekleri ve zararlı alışkanlıklardan korunacakları yıl içerisinde organize etmiş olduğu sosyal ve kültürel içerikli projelerden binlerce gencimizin faydalandığı birer cazibe merkezimizdir.

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR.

  Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı, beraberinde Ak Parti Tokat Milletvekillerimiz Av. Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Av.Erol Duyum ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ile birlikte İl Müdürlüğümüzü ziyaretlerinde Spor Tokat projesi çalışmalarında incelemelerde bulundular.

  Haberi Oku

  SPOR SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

  Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Spor Tokat Projesi kapsamında ki çalışmalarımız devam ediyor.

  Haberi Oku

  SEVGİ VARSA ENGEL YOK

  Tokat Merkez ve Erbaa,Niksar,Turhal,Reşadiye ve Zile Gençlik Merkezlerimizde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri

  Haberi Oku

  SPOR TOKAT'LA FARKINDALIĞIN FARKINDAYIZ

  03 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık etkinliklerimiz devam ediyor.

  Haberi Oku

  10.'CU ULUSLARARASI HÜSEYİN AKBAŞ SERBEST GÜREŞ TURNUVASI

  İlimizin yetiştirdiği Şampiyonlar Şampiyonu Merhum Hüseyin Akbaş anısında düzenlediğimiz 10.Uluslararası Hüseyin Akbaş Serbest Güreş Turnuvası 24 Kasım 2019 Cumartesi Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  TOKAT GENÇLİĞİNİN YENİ BULUŞMA NOKTASI

  Gençlik Merkezlerimiz bünyesindeki Bilişim salonu, müzik odası, kütüphane, kafeterya, çalışma salonları, konferans ve toplantı odası ile birlikte gençlerin ikinci evi olarak 7-24 faaliyetlerine devam etmektedirler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER