AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde 23-30 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen #AvrupaSporHaftası kapsamında düzenlenecek olan #BeActive etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.

  Haberi Oku

  KAMU SPOR OYUNLARI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

  Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında; kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" projesi kapsamında Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında yapılacaktır.

  Haberi Oku

  2023 Yılı Sözleşmeli Psikolog, Büro Personeli Ve Destek Personeli (Temizlik) Alımı Başvuru Ve Yerleştirme Sonuç Duyurusu

  2023 Yılı Sözleşmeli Psikolog, Büro Personeli Ve Destek Personeli (Temizlik) Alımı Başvuru Ve Yerleştirme Sonuç Duyurusu

  Haberi Oku

  TYP Başvuruları Açıklandı

  Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında İŞKUR tarafından Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı birimlerde istihdam edilecek personel alımı sonuçları açıklanmıştır.

  Haberi Oku

  Türkiye Şampiyonu Bizim Çocuklar

  18-24 Ağustos 2023 tarihleri arasında Karabük ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayrakdar Sezonu Futbol finalinde Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunda Bursa İl Karmasını normal süresi 0-0 biten maçta penaltılarla 4-3 yenerek TÜRKİYE ŞAMPİYONU olan Tokat İl Karması takımı Sporcularımızı ve Antrenörlerimizi tebrik ederiz.

  Haberi Oku

  Balkan Şampiyonasında 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya

  14 - 17 Ağustos 2023 tarihleri arasında Edirne ilinde yapılan 15 Temmuz Şehitleri 6. Açık Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcularımız 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanmışlardır.

  Haberi Oku

  Oryantiring'te Tokat Rüzgarı

  Kastamonu ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayrakdar Sezonu Oryantiring Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden takımlarımızdan Yıldız Kızlar ve Küçük Kızlarda Türkiye ikincisi, Yıldız Erkekler de ise Türkiye üçüncüsü oldular.

  Haberi Oku

  Basketbol'da Finaldeyiz

  Basketbol'da Finaldeyiz Tebrikler Potanın Dev Adamları

  Haberi Oku

  Burak Aykun Türkiye Şampiyonu

  Türkiye Halter Federasyonu'nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 02-13 Ağustos 2023 tarihleri arasında Ankara ilinde yapılan Yıldızlar Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden Sporcu Eğitim Merkezi Sporcumuz Burak Aykun 55 kilo sıkletinde koparmada 97 kilo, silkmede 109 kilo ve toplamda 206 kilo kaldırarak Türkiye Şampiyonu olmuşt

  Haberi Oku

  Tokat'ın Aslanlarından Türkiye Şampiyonluğu

  Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu Başkanlığının 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve Sivas ilinde yapılan Muhsin Yazıcıoğlu Güreş Festivali ve Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden Sporcularımız 3 Altın, 2 Gümüş ve 5 Bronz olmak üzere toplamda 10 madalya kazanarak, İl klasmanında Türkiye Şampiyonu oldular.

  Haberi Oku

  Futbol'da Kupalar Sahibini Buldu

  "Kur'an-ımı Öğreniyorum Sporumu Yapıyorum" projemiz kapsamında İl Müdürlüğümüz ile İl Müftülüğü işbirliğinde düzenlediğimiz Yaz Kur'an Kursları arası Futbol Turnuvamızda dereceye giren takımlarımızın kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  Muaythai' de Tokat Rüzgarı Esti

  Türkiye Muaythai Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve Samsun İlinde yapılan Muay Thai Zafer Kupasında İlimizi temsile den sporcularımız 3 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya ile toplamda 7 madalya kazanarak, yarışmayı büyükler genel sıralamada 2. olarak tamamladılar.

  Haberi Oku

  Cimnastik'te Bronz Madalya

  Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve Mersin ilinde yapılan Parkur Türkiye şampiyonası 2.etap yarışmasında İlimizi temsil eden sporcularımızdan küçük erkekler kategorisinde yarışan Muhammed Efe Cüre 3. olarak Bronz Madalya kazanmıştır.

  Haberi Oku

  Atletizmde Madalya Yağmuru

  Türkiye Atletizm Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 03-04 Ağustos 2023 tarihlerinde Konya ilinde yapılan U16-U18 Atletizm Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil eden sporcularımız 3 Altın, 1 Gümüş madalya kazandılar.

  Haberi Oku

  Judo’da Zirve Tokat’ın

  04-06 Ağustos 2023 tarihleri arasında Sinop ilinde yapılan 19.Karadeniz Judo Şampiyonasında İlimizi temsil eden sporcularımız Şampiyonayı 2 Altın, 1 Gümüş ve 6 Bronz Madalya olmak üzere takım klasmanında Üçüncülük Kupasının sahibi oldular.

  Haberi Oku

  Tebrikler Oryantiring'in Yıldızları... Türkiye Finalindeyiz

  Bolu İlinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayrakdar Sezonu Oryantiring Grup Müsabakaları sonrasında Türkiye Şampiyonasında katılım vizesi alan Küçükler/ Yıldızlar Kız ve Erkek Takımı sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER