Spor Tokat Faaliyet Programı
Spor Tokat Faaliyet Programı

25-31 MAYIS 2024 HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ

Faaliyetin Adı

Branş

Kategori

Yeri

Saat

Tarihi

Tokat İl Karması (A)

Tokat İl Karması (B)

3x3 Basketbol

Yıldız Kızlar

H. Akbaş Spor Salonu

11.30

25.05.2024

Tokat İl Karması (A)

Tokat İl Karması (B)

3x3 Basketbol

Yıldız Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

11.50

25.05.2024

Almus İlçe Karması

Tokat İl Karması (B)

3x3 Basketbol

Yıldız Kızlar

H. Akbaş Spor Salonu

12.10

25.05.2024

Zile İlçe Karması (A)

Zile İlçe Karması (B)

3x3 Basketbol

Yıldız Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

12.30

25.05.2024

Tokat İl Karması (B)

Almus İlçe Karması

Basketbol

Yıldız Kızlar

H. Akbaş Spor Salonu

12.50

25.05.2024

1.Maç Galibi

2.Maç Galibi

Basketbol

Yıldız Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

13.10

25.05.2024

Tokat Gençlik Spor Klb.

Tokat Akademi (B)

Basketbol

U10 Ligi Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

13.30

25.05.2024

Tokat Barosu

Zile Karması

Basketbol

Büyük Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

14.30

25.05.2024

Karşıyaka S.k.

Erbaa Karması

Basketbol

Büyük Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

16.00

25.05.2024

Tokat Alfa

Hep1Hallı

Basketbol

Büyük Erkekler

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

25.05.2024

Tokat Bld. Plevne S.k.

Tokat Spor Lisesi

5x5 Futbol

Yıldız Erkekler

Deplasman Halı Saha

16.00

25.05.2024

Tokat Gençlikspor Klb.

Topçam Spor Klb.

5x5 Futbol

Yıldız Erkekler

Deplasman Halı Saha

17.00

25.05.2024

Topçam Spor Kulübü

Merkür Jet Erbaa Spor K

Futbol

U17 Ligi Erkek

Uzunburun Çim Saha

15.00

25.05.2024

 

1.Maç Galibi

2.Maç Galibi

5x5 Futbol

U16 Erkekler

Deplasman Halı Saha

16.00

26.05.2024

 

Tokat Gençlik SK

Bilgi SK

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

27.05.2024

Karşıyaka SK

Tokat Akademi (B)

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

19.00

27.05.2024

 

Tokat Akademi (B)

Tokat Gençlik SK

Basketbol

U12 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

28.05.2024

Karşıyaka SK

Tokat Akademi (A)

Basketbol

U12 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

19.00

28.05.2024

 

Tokat Akademi (B)

Tokat Akademi (A)

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

29.05.2024

Bilgi SK

Karşıyaka SK

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

19.00

29.05.2024

 

İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunları

Gel.Çocuk O.

Küçükler

H. Akbaş Spor Salonu

10.00

30.05.2024

Tokat Akademi (A)

Bilgi SK

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

30.05.2024

Tokat Akademi (A)

Tokat Akademi (B)

Basketbol

U12 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

19.00

30.05.2024

 

İlkokul Fiziksel Etkinlik Oyunları

Gel.Çocuk O.

Küçükler

H. Akbaş Spor Salonu

10.00

31.05.2024

Karşıyaka SK

Tokat Gençlik SK

Basketbol

U10 Erkek

H. Akbaş Spor Salonu

17.30

31.05.2024

Erbaa GSK

Karşıyaka SK

Basketbol

U12 Erkek

Erbaa Spor Salonu

18.30

31.05.2024

Tokat Gençlik SK

Karşıyaka (B)

Basketbol

U12 Kız

H. Akbaş Spor Salonu

19.00

31.05.2024