Eğitim Görevlisi Başvuruları Başladı

  İlimizde Spor branşlarında, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 15 Nisan - 02 Mayıs 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

  Haberi Oku

  Halk Oyunları İl Birinciliği Tamamlandı

  Tokat il geneli 15 Okul Ekibinin katılımıyla Ali Yücel Spor Salonumuzda düzenlediğimiz 2023-2024 Yılı Okul Sporları Halk Oyunları Tokat İl Birinciliği bir birinden güzel görüntüler eşliğinde tamamlandı.

  Haberi Oku

  GSB Yurtlararası Voleybol İl Birinciliği Tamamlandı

  Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı GSB Yurtlarımızda kalan gençlerimizin katılım sağladığı, Eğitim ve Sosyal Faaliyetler Birimi koordinesinde Ali Yücel Spor Salonu düzenlediğimiz GSB Yurtlararası Voleybol Tokat İl Birinciliği final karşılaşmaları ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  Voleybol'un Yıldızları Tokat'a Geliyor

  Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Kız/Erkek Yarı Final Müsabakaları 12 il 16 Takım ve 350 spor kafilesinin katılımları ile İlimiz ev sahipliğinde 05-08 Mart 2024 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Ali Yücel Spor Salonu / Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Atletizm'de Tokat Damgası

  Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan ve Mersin ilinde yapılan Seyfi Alanya Atmalar Kış Türkiye Şampiyonasında ilimiz sporcuları 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandılar.

  Haberi Oku

  Karate Grup Müsabakaları Tamamlandı.

  15 İlden 450 sporcu kafilesinin katılımlarıyla İl Müdürlüğümüz koordinesinde 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Hüseyin Akbaş Spor Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  Spor Camiamıza Hayırlı Olsun

  Uzunburun Spor Kompleksimiz içerisinde yer alan ve aydınlatması tamamlanarak amatör spor kulüplerimizin hizmetine sunduğumuz Sentetik yüzeyli futbol sahamızda ilk resmi gece maçı 1. Amatör Ligi takımlarımızdan Tokat Dinç Doğan Spor ile Almus Spor kulüpleri arasında oynandı.

  Haberi Oku

  Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sayın İlker Astarcı il müdürlüğümüzü ziyaret ederek Gençlik Merkezimizde gençlerle buluştu

  Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sayın İlker Astarcı il müdürlüğümüzü ziyaret ederek Gençlik Merkezimizde gençlerle buluştu

  Haberi Oku

  Deneyap Teknoloji Atölyeleri Yeni Yıldızlarını Arıyor!

  Geleceğin Teknoloji Yıldızları Programı kapsamında 81 ildeki 139 Deneyap Teknoloji Atölyesi’nde verilecek 11 farklı başlıkta 36 ay ücretsiz teknoloji eğitimi için başvurularınızı bekliyoruz!

  Haberi Oku

  Kick Boks'ta Tokat Damgası

  Spor Toto Kick Boks Şampiyonası 22-29 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya ilinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Basketbol Grup Müsabakaları Tamamlandı

  10 il 16 takım ve 350 sporcu kafilesinin katılımlarıyla 15-16-17-18 Ocak 2024 tarihlerinde İl Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleştirilen Okul Sporları Gençler(A) Basketbol Grup Müsabakaları bir birinden çekişmeli maçlar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOKAT'TA SONA ERDİ

  54 ilden 700 sporcu kafilesinin katılımlarıyla 04-07 Ocak 2024 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz Okul Sporları Gençler Serbest/Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 4 gün boyunca bir birinden çekişmeli kıran kırana geçen müsabakalar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  TOKAT VALİSİ NUMAN HATİPOĞLU'NDAN MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

  Tokat Valimiz Sayın Numan Hatipoğlu beraberinde İl Jandarma Komutanımız J.Kıdemli Albay Sabri Küyük ile birlikte Hentbol Milli Takım kampımızı ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  EMEKLİ OLAN MÜDÜRLERİMİZE VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

  Kurumumuzdan emekli olan Şube Müdürümüz İbrahim Tarun, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürümüz Doğan Şahin ve Araştırmacı Hacı Mustafa Refik Çetin için Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eger, Şube Müdürlerimiz ve kurum personellerimizin katılımlarıyla veda programı düzenlendi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOKAT’TA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı – Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün koordinesinde gerçekleştirilen 2023-2024 sezonu Okul Sporları Gençler Serbest/Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 54 ilden 600 sporcunun katılımlarıyla 04-07 Ocak 2024 tarihleri arasında Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  HENTBOL’UN YILDIZLARI TOKAT’A GELİYOR

  Türkiye Hentbol Federasyonunun 2024 yılı faaliyet programında yer alan U16 Erkek Hentbol Milli Takım kampı 03-10 Ocak 2024 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinesinde Ali Yücel Spor Salonumuzda gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER